Piłka nożna

IV liga: Wykorzystali grę w przewadze

01.05.2024

Białczanie zainaugurowali 28 kolejkę spotkań IV ligi, wybiegając na boisko w Trzebini już we wtorek o 19:30. Maniowianie w środę udali się na teren wicelidera z Jawiszowic.

Piłka nożna

Klasa Okręgowa: Majówka z brakiem gościnności (+ zdjęcia)

01.05.2024

Wszyscy dzisiejsi gospodarze reprezentujący nasz region mogli zacząć świąteczną fetę po swoich spotkaniach. Jako pierwsi komplet punktów na swoje konto zapisali gracze Zawratu, którzy nie doczekali się na rywala.

Piłka nożna

V liga: Przełożyli grę na wynik (relacja tekstowa na żywo)

01.05.2024

Po ostatniej minimalnej porażce z rezerwami Sandecji, szaflarzanie chcieli poszukać kolejnych punktów na wiosnę w wyjazdowej potyczce z Orłem Dębno.

Hokej

Pierwsza kobieta w historii przewodniczącą komitetu organizacyjnego MŚ elity

01.05.2024

W dniach od 10 do 26 maja w Czechach odbędą się mistrzostwa świata elity. Turniej będzie dla nas szczególny, bo po 22 latach przerwy w gronie najlepszych drużyn globu zagra reprezentacja Polski.

Piłka nożna

Klasa A: Bór lepszy w meczu na szczycie! Hokej w Czarnym Dunajcu (+zdjęcia)

01.05.2024

Piłkarze Macron A Klasy Podhale rozgrywają 19 kolejkę w weekend majowy. W meczu na szczycie piłkarze z Dębna pewnie pokonali rezerwy Lubania i to na ich terenie!

Sporty szkolne

Licealiada Ośrodka Sportowego Nowy Targ w piłce nożnej chłopców (+zdjęcia)

30.04.2024

Na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyła się Licealiada Ośrodka Sportowego Nowy Targ w piłce nożnej chłopców organizowana przez Powiatowe Centrum Kultury.

Piłka nożna

Warsztaty z Markiem Dragoszem (foto + video)

30.04.2024

W sobotę z inicjatywy Mateusza Guzika oraz Szkółki Piłkarskiej Górale odbyły się warsztaty z Markiem Dragoszem.

Piłka nożna

III liga. Piłka jest niesprawiedliwa ( 2x wideo + tabela)

29.04.2024

– często można usłyszeć takie stwierdzenie. Wielu ma rację, a nawet dowody na potwierdzenie tej tezy.

Zobacz więcej

Krótko i na temat
28.04.2024, 18:27

Startujące w dwójce podwójnej wagi lekkiej Martyna Radosz i Katarzyna Wełna wygrały finałowy wyścig europejskich kwalifikacji olimpijskich w Szegedzie i zapewniły sobie prawo startu w tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

27.04.2024, 19:58

Czwórka podwójna, w składzie: Fabian Barański, Mateusz Biskup, Dominik Czaja i Mirosław Ziętarski, wywalczyła w węgierskim Szegedzie brązowy medal mistrzostw Europy w wioślarstwie.

07.04.2024, 19:35
Piłka ręczna

Polki rozbiły 28:17 Kosowianki w ostatnim meczu eliminacji mistrzostw Europy w Austrii, Szwajcarii i na Węgrzech. Zwycięstwo oznacza, że Biało-Czerwone pojadą na imprezę, która odbędzie się na przełomie listopada i grudnia 2024 r.

07.04.2024, 19:04
Tenis ziemny

Hubert Hurkacz wygrał z Pedro Martinezem 2:0 (6:3, 6:4) w finale turnieju ATP w Estoril. To pierwszy triumf Polaka "na mączce" w karierze.

06.04.2024, 17:13

Polscy żużlowcy zdobyli w Grudziądzu złoty medal drużynowych mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni, którzy obronili tytuł, uzyskali 51 pkt i wyprzedzili Danię - 35 i Szwecję - 20. Czwarte miejsce zajęli Czesi - 13. To trzeci triumf reprezentacji Polski w tych zawodach w ich trzyletniej historii.

24.03.2024, 20:50

Wielki dzień dla polskiej gimnastyki artystycznej. Najpierw medal Pucharu Świata wywalczyła 15-letnia Liliana Lewińska, a teraz ogromny sukces odniósł polski zespół. Biało-czerwone zdobyły złoty medal imprezy.

02.03.2024, 20:25

Reprezentantki Polski: Aneta Stankiewicz, Julia Piotrowska i Izabella Dudek zostały wicemistrzyniami Europy w karabinie 10 m w konkurencji trójek. W finale zawodów rozgrywanych w węgierskim Gyor lepsze okazały się Niemki.

25.02.2024, 18:26
Narty

Jan Guńka zdobył brązowy medal mistrzostw świata juniorów w biathlonie w estońskiej miejscowości Otepaeae. Do zwycięzcy biegu na dochodzenie Niemca Leonharda Pfunda stracił 15,3 s, a do drugiego na mecie Francuza Valentina Lejeune'a - 2,5 s.

23.02.2024, 18:36
Łyżwy szybkie

Natalia Jabrzyk zwyciężyła w piątkowej rywalizacji na dystansie 1500 metrów podczas Akademickich Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim w norweskim Hamar. Czwarta była Olga Piotrowska, a Marek Kania, najlepszy z Polaków, zajął piąte miejsce na tym dystansie.

18.02.2024, 18:37
Sporty siłowe

Weronika Zielińska-Stubińska uzyskała w dwuboju 235 kg i zdobyła złoty medal mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w kat. 81 kg.