Sporty szkolne

Drużyna Energii wkracza do akcji

29.03.2020

Ruszyły zapisy do trzeciej edycji ogólnopolskiego projektu sportowo – edukacyjnego „Drużyna Energii”. Program kierowany jest do uczniów z klas VI – VIII.

Udany start Agaty Czai (+zdjęcia)

16.03.2020

Krótki okres startowy będą mieli biegacze specjalizujący się w przełajach. Ze względu na wirusa odwołano wszystkie imprezy.

„Rolnicy” wicemistrzem kraju (+zdjęcia)

11.03.2020

Wielki sportowy sukces odniosła drużyna chłopców z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.

ZS Jabłonka w wojewódzkim finale (+zdjęcia)

13.02.2020

W Myślenicach szkolna drużyną ZS Jabłonka składająca się większości z zawodniczek klubu TSR Orawa okazała się najlepsza w półfinale wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt.

Trzecia odsłona Pucharu Zakopanego - tam razem na Kasprowym Wierchu (+zdjęcia)

11.02.2020

Zawody w slalomie gigancie rozstawionym na Kasprowym Wierchu w ramach 7. edycji Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim, po raz trzeci w tym roku dały narciarzom-amatorom okazję do sprawdzenia swoich sił i umiejętności w tej wymagającej dyscyplinie sportowej. Jednocześnie na stoku pojawiły się dzieci rywalizujące w ramach XLIII Ligii Szkolnej.

Trzy medale UKS Gimpel (+zdjęcia)

27.01.2020

W hali sportowej w Brzeszczach, spotkali się uczestnicy Mistrzostw Województwa juniorów i juniorów młodszych w lekkoatletyce.

XIII Mały Bieg Podhalański im. Jana Pawła II (+zdjęcia)

09.01.2020

Na malowniczych trasach narciarskich „Śladami Olimpijczyków” w Obidowej odbył się XIII Mały Bieg Podhalański im. Jana Pawła II.

Sportowcy LO z Goszczyńskiego najlepsi w województwie (+zdjęcia)

11.11.2019

Zespół Szkół, Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach był gospodarzem podsumowania małopolskiego systemu współzawodnictwa dzieci i młodzieży za rok szkolny 2018/19.

Anna Klimowska i Łukasz Domalik mistrzami (+zdjęcia)

28.10.2019

Małopolską Licealiadę juniorów młodszych w lekkoatletyce przeprowadzono w Tarnowie.

Sukcesy Ludźmierza

27.10.2019

W Szkole Podstawowej w Ludźmierzu zostały rozegrane Gminne Igrzyska Dzieci (klasy VI i młodsi) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII – VIII) w unihokeju.

Strona z 105
1 2 3 4 5 ... | następna | ostatnia




Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Motor Lublin 18 33
2. Korona Kielce II 18 33
3. Hutnik Kraków 18 33
4. Wólczanka Wólka Pełkińska 18 32
5. Stal Kraśnik 18 27
6. Wisłoka Dębica 18 27
7. Avia Świdnik 18 27
8. Siarka Tarnobrzeg 18 27
9. Wisła Puławy 18 26
10. NKP Podhale Nowy Targ 18 25
11. Sokół Sieniawa 18 25
12. Wisła Sandomierz 18 24
13. KSZO Ostrowiec 18 24
14. Hetman Zamość 18 21
15. Jutrzenka Giebultow 18 16
16. Orlęta Radzyń Podlaski 18 15
17. Chełmianka Chełm 18 11
18. Podlasie Biała Podlaska 18 8
zobacz wszystkie tabele

>