23.04.2024 | Czytano: 433

Dobry występ czarnodunajeckich jeźdźców (+zdjęcia)

W miniony weekend zawodnicy Klubu Jeździeckiego Czarny Dunajec wzięli udział w zawodach jeździeckich WKKW w Boguslawicach koło Łodzi. Wystartowało 12 par, dal większości był to debiut w zawodach tej rangi.

Wyniki:

W konkursie CNC 70

Winer pod Zosią Skóbel, po pięknym czworoboku i bezbłędnym parkurze, z jednym błędem na krosie kończą na miejscu 6 swój debiut

Gardemarin i Anielka Węgłowska zaliczyli bezbłędny kros, co dało im finalnie 8 miejsce

Bouwershof Rifalco i Hania Steskal miejsce 14. Warto dodać, że Amazonka dopiero rok trenuje, więc jest to ogromny sukces dla zawodniczki

CNC 80

młodziutka Ravetta NNT Z pod Wiola Hajnos po bardzo ładnym ujeżdżeniu, czystym krosie i 4 punktami z parkuru zajęły 15 miejsce w tym mocno obsadzonym konkursie

CNC 90

King i Madzia Zaręba zajęła 2 miejsce, szczególne wyróżnienie, ponieważ startowała z bardzo znaczącymi i doświadczonymi zawodnikami w konkursie.

Dappled Grass pod Madzią Zaręba, po czystym krosie i jednym błędzie na parkurze - 14 miejsce

Maxi Mara i Hania Gąsienica-Wawrytko - w swoim debiucie na tej wysokości uzyskały wynik kwalifikacyjny i finalnie 21 miejsce

Jaranis i Ola Hoły, również nasza debiutantka w WKKW uplasowała się tuż za Hanią - 22 miejsce po bezbłędnym  krosie i parkurze z jedną zrzutką

Biarritz i Wojtek Wróbel miejsce 25

CNC L

Donna Quenya HW i Wiola Hajnos dowiozły wynik z ujeżdżenia do końca i finalnie zajęły 9 miejsce w konkursie

CNC L18

Mały Gin i Iga Ślusarska po dobrym czworboku, bezbłędnym krosie i parkurze z przypadkowa jedną zrzutka zajęli 4 miejsce

Giorgia-La, drugi koń Igi, zaprezentowała się świetnie na czworoboku, niestety pechową przeszkodą tej pary na krosie jest dwójka, gdzie dziewczyny miały jedno zatrzymanie, ale błąd udało się naprawić i później już bezproblemowo i ukończyły na 7 miejscu

Bardzo cieszy nas wysoka forma zawodników i koni po przerwie zimowej. To dobry znak na początek sezonu. W tym roku planów sporo, kilka imprez mistrzowskich przed nami - czytamy w przesłanym komunikacie.