26.11.2014 | Czytano: 1095

ZHLPN: Bez zmian po czwartej kolejce

Czwarta kolejka rozgrywek ZHLPN open w zasadzie nie przyniosła istotnych zmian w tabeli I ligi. Faworyci wygrali i umocnili się na swoich pozycjach.

Prowadzący od początku rozgrywek Harnasie Poronin łatwo uporali się z Granatami 13:4 prowadząc już do przerwy 5:2. Zajmujący drugie miejsce Ski Doo Team wprawdzie miał trudną przeprawę w meczu z Harpagonami, ostatecznie jednak wygrał 6:4. Do przerwy w tym spotkaniu był remis 3:3. Ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie się w I lidze stoczyły zespoły: Yogi Team z Cavaliers. Wygrała ta pierwsza drużyna i od razu awansowała na 4 miejsce w tabeli. Ostatnią lokatę w I lidze niezmiennie okupuje drużyna Highlanders, która znowu przegrała tym razem z Gliczardem 2:10. Najciekawszym pojedynkiem 5 kolejki wydaje się być mecz Harnasi z Gliczardem.

Na drugim froncie doszło do zmiany na pozycji lidera. Prowadząca w tabeli drużyna Withne Bears przegrała po zaciętym pojedynku z Play with me 3:4 i spadła na 3 miejsce. Lider został wyprzedzony przez swojego pogromcę i drużynę Brutal Olcza, która po łatwej wygranej z Galacticos została liderem II ligi. Olczanie mają jednak tyle samo punktów co Play with me. W najbliższej 5 serii spotkań Olcza zagra z Withne Bears i będzie to hit kolejki.

I LIGA
Ski Doo Team - Harpagany 6:4 (3:3)
Bramki: Kłosowski 4, Babicz, Skiepko

Cavaliers - Yogi Team 5:9 (4:4)
Bramki: Kułach 3, Berbeka 2 - Mrugała 4, Dorula 2, Paweł Stopka, B. Gąsienica Walczak, Szymlak.

Granaty - Harnasie 4:13 (2:5)
Bramki: Marduła 2, Wicher 2 - Chrobak 4, M. Grela 4, Michał Stasik 2, J. Stopka, G. Grela, Bobak.

Highlanders – Gliczard 2:10 (0:2)
Bramki: Maciej Stasik, Rzdkosz – S. Raczka 4, Lampa 2, R. Raczka, Pawlikowski, Marusarz, samobójcza A. Okręglak.

Withe Bears – Play with me 3:4 (2:1)
Bramki: P. Łukaszczyk 2, Pańszczyk - Kutrzeba 3, Pęksa.

Tiki Taka - Old School 8:3 (3:2)
Bramki: Guziak 3, Wieczorek 2, B. Ziach, samobójcze Paluch, Karpiel - Przybył, Bachleda Żarski, samobójcza Guzik.

Brutal Olcza - Galacticos 12:5 (5:3)
Bramki: Marcin Milan 3, M. Galica 3, Bachleda 2, Kowal 2, P. Galica, samobójcza B. Gąsienica Walczak - Surlas, Wypychowski, B. Gąsienica Walczak, Pawlik, samobójcza P. Galica.

Dillsony - Smrefy 6:2 (4:0)
Bramki: Golda 4, Bryjak, Gubała - B. Karpiel 2, samobójcza M. Łukaszczyk.