Turniej finałowy był bardzo wyrównany, trzymający w napięciu do ostatnich sekund. W kilku spotkaniach gole padały równo z syreną kończącą mecz, a o pierwszeństwie zdecydował bezpośredni pojedynek z Patronami. Zarówno szaflarzanie jak i patroni mieli identyczną ilość punktów.
Organizatorzy przygotowali też nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem wybrano Dariusza Bujaka (Viva Spajki), a zawodnikiem Grzegorza Skoczyka z Lipnicy Wielkiej. Królem strzelców turnieju finałowego został Jakub Margosiak (Patroni). Wyróżnieni otrzymali z rąk prezesa PPPN Jana Kowalczyka puchary, medale i statuetki.
GRUPA III
ORAWA Jabłonka - PODGÓRKI Krauszów 4-1
Bramki: Stasik, Kasprzak 2, Zahora – Sodła
LEPIETNICA Klikuszowa - „BABIA” Góra Lipnica Wielka III 2-2
Bramki: Dziurdzik, Matuszek – Samobójcza, Skoczyk
PODGÓRKI Krauszów - „BABIA” Góra Lipnica Wielka III 0-3
Bramki: Skoczyk S. 2, Kucek
ORAWA Jabłonka - LEPIETNICA Klikuszowa 1-1
Bramki: Kasprzak - Matuszek
„BABIA” Góra Lipnica Wielka III - ORAWA Jabłonka 2-1
Bramki: Skoczyk S. 2 – Bryja
LEPIETNICA Klikuszowa - PODGÓRKI Krauszów 1-3
Bramki: Groński - Hyc 2, Kalata
Tabela:
1. „BABIA” Góra Lipnica Wielka III - 7pkt (7-3 bramki)
2. ORAWA Jabłonka - 5 (6-4)
3. PODGÓRKI Krauszów - 3 (4-8)
4. LEPIETNICA Klikuszowa - 2 (4-6)
GRUPA IV
„ZAWRAT” Bukowina Tatrzańska - „WIERCHY” Lasek 4-2
Bramki: Gutt, Rzadkosz 2, Stasik – Nykaza, Gał
„GRANIT” Czarna Góra - UNIA Naprawa 0-2
Bramki: Panek P, Panek T.
„ZAWRAT” Bukowina Tatrzańska - TS Patroni 0-1
Bramka: Margosiak
„GRANIT” Czarna Góra - „WIERCHY” Lasek 2-2
Bramki: Milon, Sarna – Gał, Pudzisz
TS Patroni - UNIA Naprawa 1-1
Bramki: Panek, Antolak
„GRANIT” Czarna Góra - „ZAWRAT” Bukowina Tatrzańska 4-2
Bramki: Sarna K 2, Budz, Milon – Gutt 2
„WIERCHY” Lasek - UNIA Naprawa 3-0
Bramki: Pudzisz 2, Dydziak
TS Patroni - „GRANIT” Czarna Góra 2-2
Bramki: Antolak, Duda – Budz, Kiernoziak
UNIA Naprawa - „ZAWRAT” Bukowina Tatrzańska 4-1
Bramki: Bierówka 4 – Gogola
TS Patroni - „WIERCHY” Lasek 2-1
Bramki: Bobek, Hajnos A. – Dydziak
Tabela:
1. TS Patroni - 8pkt (6-4 bramki)
2. UNIA Naprawa - 7 (7-5)
3. „GRANIT” Czarna Góra - 5 (8-8)
4. „WIERCHY” Lasek - 4 (8-8)
5. „ZAWRAT” Bukowina Tatrzańska - 3 (7-11)
Tabela drużyn z 2 miejsca (grupy od 1 do 4)
1. Korona Piekielnik - 6pkt (12-9bramki, +3) AWANS
2. KICK-ASS - 6 (10-9, +1) AWANS
3. ORAWA Jabłonka - 5 (6-4, +2)
4. UNIA Naprawa - 4 (3-3, 0)
TURNIEJ FINAŁOWY
Babia Góra I Lipnica Wielka – Babia Góra III Lipnica Wielka 2:2
Bramki: D. Kucek, Janiczak – G. Skoczyk, K. Kucek
Kick As – TS Patroni 0:1
Bramka: Magrosiak
Viva Spajki – Korona Piekielnik 3:1
Bramki: Grzęda 2, Maciaś – J. Madziarz
Babia Góra III – TS Patroni 1:2
Bramki: S. Skoczyk – Margosiak, A. Hajnos
Viva Spajki – Kick As 1:0
Bramka: Grzęda
Babia Góra I – Korona 4:1
Bramki: T. Lach 2, Janiczak 2 – J. Madziarz
TS Patroni – Viva Spajki 1:2
Bramki: R. Antolak – Grzęda, Marek
Korona – Babia Góra III 2:2
Bramki: Szczebra, Konieczny – B. Skoczyk, K. Kucek
Kick As – Babia Góra I 2:2
Bramki: Bjalnocik 2 – Janiczak, Dziadoń
Babia Góra II –Viva Spajki 3:2
Bramki: G. Skoczyk 2, Węgrzyn – Grzęda, Wróbel
Korona – Kick As 2:2
Bramki: J. Madziarz 2 – Bednarcik, Velicka
Babia Góra – TS Patroni 0:4
Bramki: Magorsiak 3, A. Hajnos
Kick As – Babia Góra III 2:4
Bramki: Kuzimiar, Bednarcik – G. Skoczyk 2, S. Skoczyk, Ł. Kucek
TS Patroni – Korona 6:0
Bramki: Bobek, Magorsiak 2, R. Antolak, A. Hajnos, samobójczy
Viva Spajki – Babia Góra 1:0
Bramka: Grzęda
Tabela
1. Spajki - 12pkt (9:5 bramki)
2. Patroni - 12 (13:3)
3. Babia Góra III - 8 (12:10)
4. Babia Góra I - 5 (8:10)
5. Kick As - 2 (6:8)
6. Korona - 2 (6:17)
Król strzelców: Margosiak Jakub
Najlepszy zawodnik: Skoczyk Grzegorz
Najlepszy bramkarz: Bujak Dariusz
Viva: Maciaś, Grzęda, Gacek, Kikla, Jarząbek, Marek, Olendzki, Mrowca, Wróbel, Bujak.
TS Patroni: G. Antolak, D. Antolak, R. Antolak, Janasik, Bobek, A. Hajnos, Budziak, Margosiak.
Babia Góra I: Ignaciak, T. Lach, Wontorczyk, Janiczak, D. Kucek, Dziadoń.
Babia Góra III: P. Lichosyt, Węgrzyn, K. Kucek, M. Lichosyt, Ł. Kucek, S. Skoczyk, G. Skoczyk.
Kick As: Bartkovsky, Bjaloncik, Bednarcik, Zelonka, Kuszczak, Molitorys, Velicka, Plavec, Kuzmiel.
Korona: Hraca, Konieczny, J. Madziarz, Buroń, Kolbrecki, P. Madziarz, Szczerba, Gogolak, Gacek.
Tekst Stefan Leśniowski
Zdjęcia Andrzej Opacian