27.10.2010 | Czytano: 6623

Obidowa najlepsza(+zdjecia)

W Zespole Szkół w Waksmundzie odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach brało udział dziewięć szkół gminy Nowy Targ (89 uczennic).

Tytuł mistrzowski wywalczyła Szkoła Podstawowa z Obidowej, która w finale pokonała Szkołę Podstawową z Pyzówki. Najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju została Klaudia Matuszek z Obidowej, która otrzymał pamiątkową statuetkę, Każda szkoła, która zajęła miejsca 1-6 otrzymała puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe – piłki halowe.

Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia turnieju, pani Dyrektor Zespołu Szkół w Waksmundzie za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastycznej. A także dziękuje wszystkim opiekunom za szybkie przeprowadzenie zawodów.

Grupa A
KLIKUSZOWA - NOWA BIAŁA 0:0 (0:0)
OBIDOWA - ROGOŹNIK 3:0 (2:0) // Sternal Magdalena, Matuszek Klaudia 2
KLIKUSZOWA - DURSZTYN 4:0 (4:0) // Lendecka Anna, Matuszek Aleksandra 2, Opyrchał Anna
OBIDOWA - NOWA BIAŁA 1:1 (0:0) // Matuszek Klaudia - Darowska Zuzanna
ROGOŹNIK - DURSZTYN 7:0 (3:0) // Czubernat Marta 4, Paluch Patrycja 3
KLIKUSZOWA - OBIDOWA 0:1 (0:0) // Jaróg Katarzyna
ROGOŹNIK - NOWA BIAŁA 2:0 (2:0) // Czubernat Marta 2
OBIDOWA - DURSZTYN 3:1 (2:1) // Sternal Magdalena 2, Jaróg Katarzyna - Surma Marysia

PYZÓWKA - LUDŹMIERZ 2:0 (1:0) // Grela Anna, Wojtasiak Paulina
WAKSMUND - KRAUSZÓW 4:0 (3:0) // Dudkiewicz Michalina, Bryja Klaudia 2, Haręza Maria
PYZÓWKA - KRAUSZÓW 3:0 (1:0) // Grela Anna 2, Knap Zuzanna
WAKSMUND - LUDŹMIERZ 1:1 (1:0) // Bryja Karolina - Truty Weronika

1. Pyzówka
2. Waksmund
3. Ludźmierz
4. Krauszów

Drużyny, które zajęły trzecie miejsce w grupach eliminacyjnych zagrały mecz o piąte miejsce w turnieju, natomiast drużyny, które zajęły drugie miejsce w grupach eliminacyjnych zagrały mecz o trzecie miejsce w turnieju, drużyny, które wygrały grupy eliminacyjne zagrały mecz o pierwsze miejsce w turnieju. Pozostałe drużyny zakończyły udział w turnieju.

MECZ O V MIEJSCE:
LUDŹMIERZ - NOWA BIAŁA 0:1 (0:1) // Bryniarska Monika sam.

MECZ O III MIEJSCE:
WAKSMUND - ROGOŹNIK 2:3 (1:2) // Dudkiewicz Michalina 2 - Czubernat Marta 2, Paluch Patrycja