13.03.2025 | Czytano: 277

Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży (+zdjęcia)

Na Hali Sportowej „Gorce” odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Wydarzenie przyciągnęło dużą liczbę uczestników, a także wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród szkół.

Turniej zgromadził czternaście drużyn, które stoczyły emocjonujące pojedynki na wysokim poziomie sportowym. Rozgrywki były nie tylko pełne rywalizacji, ale także przebiegały w duchu fair play, gdzie każdy zawodnik szanował zasady gry, a mecze odbywały się w przyjaznej atmosferze, bez fauli.

W kategorii młodszej (klasy 4-6) zwycięstwo odniosła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11, która pokonała rywali w trudnym finale. Drugie 
miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 4, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna z Szkoły Podstawowej nr 3.

W kategorii starszej (klasy 7-8) również triumfowała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11, która pokazała wysoki poziom gry. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6.

Wszystkie drużyny biorące udział w rywalizacji zostały nagrodzone pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi, które stanowiły podziękowanie za zaangażowanie i sportową postawę.

Wyniki Miejskie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (klasy 4-6):
Miejsce 1 – SP 11
Miejsce 2 – SP 4
Miejsce 3 – SP 3
Miejsce 4 – SP 1
Miejsce 5 – SP 5
Miejsce 6 – SP 6
Miejsce 7 – SP 2

Wyniki Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (klasy 7-8):
Miejsce 1 – SP 11
Miejsce 2 – SP 2
Miejsce 3 – SP 6
Miejsce 4 – SP 1
Miejsce 5 – SP 4
Miejsce 6 – SP 3
Miejsce 7 – SP 5




mat. prasowe

Komentarze







reklama