11.04.2024 | Czytano: 392

Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt (+zdjęcia)

Na Hali Sportowej „Gorce” odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Do turnieju dziewcząt przystąpiło trzynaście drużyn.

Turnieje utrzymywały wysoki poziom sportowy i odbywały się w pozytywnej atmosferze.

W Igrzyskach Dzieci (klasy 4-6) pierwsze miejsce zajęła SP3, drugie miejsce na podium zajęła SP1, trzecie SP4.
W starszej kategorii wiekowej (klasy 7-8) zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2  Kolejne miejsca na podium zajęły: drugie Szkoła
Podstawowa nr 11, trzecie Szkoła Podstawowa nr 4.

Wszystkie szkoły biorące udział w turnieju otrzymały puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Miejsce 7– SP 2

Wyniki Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt (klasy 7-8):