26.10.2023 | Czytano: 1017

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców i dziewcząt (+zdjęcia)

Na hali Gorce w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt i chłopców ośrodka sportowego Nowy Targ. Wystartowało po pięć drużyn dziewcząt i chłopców.

Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym. Najlepis okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu i dziewczęta z Ludźmierza.

Wyniki techniczne chłopcy:

1. SP 11 Nowy Targ - SP 1 Nowy Targ 3:0
2. SP Ludźmierz - SP 6 Nowy Targ 0:2
3. SP 11 Nowy Targ - SP 5 Nowy Targ 1:0
4. SP 1 Nowy Targ - SP 6 Nowy Targ 0:5
5. SP Ludźmierz - SP 5 Nowy Targ 0:0
6. SP 11 Nowy Targ - SP 6 Nowy Targ 1:2
7. SP 1 Nowy Targ - SP Ludźmierz 0:4
8. SP 6 Nowy Targ - SP 5 Nowy Targ 3:0
9. SP 11 Nowy Targ - SP Ludźmierz 1:1
10. SP 5 Nowy Targ - SP 1 Nowy Targ 1:0

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1 miejsce: SP 6 Nowy Targ
2 miejsce: SP 11 Nowy Targ
3 miejsce: SP Ludźmierz
4 miejsce: SP 5 Nowy Targ
5 miejsce: SP 1 Nowy Targ

Wyniki techniczne dziewcząt:

1. SP 11 Nowy Targ - SP 1 Nowy Targ 4:0
2. SP Ludźmierz - SP Krempachy 1:0
3. SP 11 Nowy Targ - SP 5 Nowy Targ 2:0
4. SP 1 Nowy Targ - SP Krempachy 0:2
5. SP Ludźmierz - SP 5 Nowy Targ 3:0
6. SP 11 Nowy Targ - SP Krempachy 0:0
7. SP 1 Nowy Targ - SP Ludźmierz 0:4
8. SP Krempachy - SP 5 Nowy Targ 2:0
9. SP 11 Nowy Targ - SP Ludźmierz 0:1
10. SP 5 Nowy Targ - SP 1 Nowy Targ 0:0

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1 miejsce: SP Ludźmierz
2 miejsce: SP 11 Nowy Targ
3 miejsce: SP Krempachy
4 miejsce: SP 5 Nowy Targ
5 miejsce: SP 1 Nowy Targ

Skład zwycięskiego zespołu chłopców: Bocheński Kamil, Fuła Jakub, Maksymilian Szlachtowski, Michał Pańszczyk, Winciersz Kacper, Wojtas Leon, Wójtowicz Krystian, Wójtowicz Wiktor, Zapała Tomasz

Opiekunem zwycięskiego zespołu chłopców jest Arkadiusz Pysz.

Skład zwycięskiego zespołu dziewcząt: Dziubek Sylwia, Halczak Maria, Jachymiak Katarzyna, Jąkała Wiktoria, Knapczyk Weronika, Mrożek Marta, Mrożek Nikola, Mucha Anna, Pilna Maja, Polak Amelia, Tokarz Nicola, Truty Gabriela

Opiekunem zwycięskiego zespołu dziewcząt jest Rafał Pelczarski

Drużyny SP 11 Nowy Targ, SP 1 Nowy Targ, SP 5 Nowy Targ, SP Ludźmierz, SP 6 Nowy Targ, SP Krempachy zakwalifikowały się do zawodów powiatowych, które odbędą się w dniu 3 listopada (dziewczęta)  i 6 listopada (chłopcy) w Nowym Targu na Hali „GORCE”.  Sędzią głównym zawodów był Marek Danielczak.



 

Komentarze







reklama