27.05.2023 | Czytano: 1606

Dogrywka wyłoniła zwycięzcę (+zdjęcia)

Szarotka po przegranej w półfinale z Łochowem przystąpiła dzisiaj do rywalizacji o brązowy medal z AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź. Gra się do trzech wygranych.

Już w 20  sekundzie górale objęli prowadzenie, a za moment po raz drugi umieścili ażurową piłeczkę w bramce łódzkiego golkipera. Nie wiem, czy tak szybkie prowadzenie zdekoncentrowało miejscowych, bo kolejne minuty należały już do rywali, którzy zdobyli pod rząd sześć goli i dopiero wtedy, grając w przewadze, gospodarze ich trafili.

W trzeciej tercji Szarotka przeszła metamorfozę i w 6 minut doprowadziła do wyrównania. W 51 minucie miała karnego, lecz Korczak go nie wykorzystał. Dopiero w 4 minucie dogrywki łódzki zespół został przełamany. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Konrad Pelczarski.

Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź 7:6 D (2:4, 1:2, 3:0; 1:0)
1:0 Korczak – Stypuła (0:20)
0:2  Turwoń – Jaskierski (5:07)
2:1 Dyśko – Hubicki (9:34)
2:2 Krawczyk – Dyśko (12:59)
2:3  Dyśko (17:59)
2:4 Dyśko – Krawczyk (19:20)
2:5 Krawczyk – Hubicki (25:13)
2:6 Kwasniewski – Michna (26:19)
3:6 Korczak – Jaskierski (29:04 w przewadze)