15.05.2023 | Czytano: 731

Mistrzynie z jedenastki (+zdjęcia)

Na Hali Sportowej „Gorce” w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

Do turnieju dziewcząt zgłosiło się dziewięć drużyn. Mecze stały na wysokim poziomie sportowym i przebiegały w przyjaznej atmosferze.

W Igrzyskach Dzieci (klasy 4-6) pierwsze miejsce zajęła Szokoła Podstawowa nr 11 tracąc tylko jedną bramkę, drugie miejsce na podium zajęła Szkoła Podstawowa nr 6, trzecie Szkoła Podstawowa nr 4.
W starszej kategorii wiekowej (klasy 7-8) również zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 strzelając 17 bramek i nie tracąc
ani jednej! Kolejne miejsca zajęły: drugie Szkoła Podstawowa nr 4, trzecie Szkoła Podstawowa nr 5.

Wszystkie szkoły uczestniczące w turnieju otrzymały puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Wyniki Miejskie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt (klasy 4-6):
Miejsce 1 – SP 11
Miejsce 2 – SP 6
Miejsce 3– SP 4
Miejsce 4– SP 3
Miejsce 5– SP 5

Wyniki Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt (klasy 7-8):