02.10.2022 | Czytano: 1469

Za wysokie progi (+zdjęcia)

W Nowym Targu doszło do rewanżowego spotkania Polek ze Słowaczkami. Wczoraj biało -czerwone musiały uznać wyższość swoich rywalek.

Dzisiaj doznały jeszcze wyższej porażki. Nasze południowe sąsiadki uwypukliły wszystkie braki naszej reprezentacji. Podobnie jak wczoraj zaczęło się dobrze dla Polek. Wczoraj prowadziły 2:0, a dzisiaj w 6 minucie Szymańska dała naszej drużynie prowadzenie. Niestety potem już tylko ażurowa piłeczka wpadała do naszej bramki. Słowaczki zakończyły bramkowe łowy na ośmiu trafieniach. Nie pomgła zmiana bramkarki, a Dominika Buczek w 45 minucie nie wykorzystała karnego.

POLSKA – SŁOWACJA 1:8  (1:3, 0:2, 0:3)
1:0 Szymańska – Nowaczyk (5:16)
1:1 Chupekova – Cervena (5:45)
1:2 Belicova – Hudakova (12:26)
1:3 Chuoekova – Sponiarova (15:21)
1:4 Chupekova – Hudakova (20:22)
1:5 Belicova – Brodnanova (34:33)
1:6 Hudakova – Chupekova (40:05)