V liga: Watra w gazie, Jarmuta z przełamaniem! (+zdjęcia)

Takich kolejek chcemy jak najwięcej. Nasi reprezentanci zgarniają dziś pełną pulę.

Watra Białka Tatrzańska – Zalesianka Zalesie 5:2 (3:1)
4:2 Lupa (Lajcak) 68 po rożnym
5:2 Lajcak 87 po rożnym
Watra: Kudła – Lajcak, Łukaszczyk, Kostrzewa, Ł. Młynarski (71 Masłowski), Lupa (71 Dudek), Kobylarczyk, M. Młynarski (80 Franosz)), Freirias, Płonka (89 Drozd), Styrenczak
Zalesianka: Opyd – Wąchała, Koszut, Paweł Opoka (80 Grucel), Kurzeja, Wierzycki, Patryk Opoka, Augustyn, Gancarczyk (46 Gromala), Hajduk, Pietrzak

Watra zgodnie z planem dopisuje na swoje konto kolejne trzy punkty. Goście łapali kontakt dwukrotnie, po sprokurowanych przez rywala rzutach karnych. Ostatecznie białczanie zdołali odskoczyć rywalowi na trzy trafienia, zamykając wynik w 87 minucie.

9 – Paweł Opoka główkuje minimalnie obok bramki strzeżonej przez Kudłę.
13 – GOL 1:0! Strzał Lupy zdołał sparować Opyd, jednak zrobił to tak, że umożliwił dobitkę M. Młynarskiemu.
16 – GOL 2:0! Dokładną wystawkę od Styrenczaka wykorzystuje M. Młynarski.
30 – GOL 2:1! Faul golkipera Watry skutkuje rzutem karnym. Wierzycki pewnie trafia z jedenastu metrów.
37 – GOL 3:1! Z dystansu nie do obrony huknął Ł. Młynarski.
58 – GOL 3:2! Przewinienie Lajcaka we własnej szesnastce. Ponownie skutecznie rzut karny wykonuje Wierzycki.
68 – GOL 4:2! Po rzucie rożnym do bramki rywala trafia Lupa.
87 – GOL 5:2! Ponownie gol po kornerze dla Watry. Wynik spotkania zamyka Lajcak.

Tuchovia Tuchów – Jarmuta Szczawnica 1:2 (0:2)
Bramki dla Jarmuty: Wiercioch 8, Frost 28
Jarmuta: Olchawa – Mrówka, Zabawa (28 Berlizov), H. Michałczak, Faltyn, Frost, Wojtanek, Mlonzi, Weber, Wróbel, Wiercioch

Jarmuta po wygranej w pucharze, przełamuje się również na ligowym podwórku. Dwie bramki z pierwszej połowy wystarczyły by utrzymać korzystny wynik do końcowego gwizdka.

8 – GOL 0:1! Po dalekim zagraniu, golkiper gospodarzy źle obliczył tor lotu piłki. Ta przelobowała go, a z prezentu skorzystał Wiercioch.
28 – GOL 0:2! Frost na raty pokonuje bramkarza Tuchovii.
62 – GOL 1:2! szybka kontra zakończona zdobyczą w postaci gola kontaktowego.