11.08.2022 | Czytano: 687

Gąszcz w czołówce

W tej serii spotkań w drugiej amatorskiej lidze najwięcej uwagi przykuwa przegrana 0:4 Chłopców z PRL z Pasieką Bzyk.



 
Pasieka wykorzystała brak w składzie Chłopaków Łukasza Polaka i Krystiana Celińskiego i dzięki tej wygranej realnie włączyła się w walkę o awans.
 
Punktami z Chłopcami z PRL zrównał się Mix40, który dzięki skutecznej grze w drugiej połowie (do przerwy było remisowo 1:1), ograł White Bears 7:2.
 
Gol Zdzisława Łabudy na nieco ponad minutę przed końcem, przesądził o wygranej 3:2 Wierchów Old Boys nad Suprą.
 
Świetną dyspozycję potwierdziła ekipa ARTcoders, która odniosła już trzecią z rzędu wygraną, tym razem w stosunku 2:1 nad Damixem.
 
Pasmo porażek przerwał Pub po bandzie. Do wygranej 3:1 nad Wawel Team najmocniej przyczynił się Tomasz Łach, autor dwóch trafień.

 
 
Chłopcy z PRL – Pasieka Bzyk 0:4 (0:1): R. Leśniowski 2, Garbacz, A. Czubernat.
 
White Bears – Mix40 2:7 (1:1): M. Gał, Gąsienica Makowski – K. Nycz 2, Dobrzyński 2, Dziekan, Placek, Piekarczyk.
 
Wierchy Old Boys – Supra 3:2 (0:1): Łabuda, Duda, P. Żółtek – Traczyk, Mozdyniewicz.
 
ARTCoders – Damix 2:1 (2:1): Duda – Nowak, Andrzej Grzybek.
 
Pub po bandzie – Wawel Team 3:1 (1:0): Łach 2, Krupa – Duda.
 
 
 

 
 
 
 

Reklama

Komentarze





Tabela - Klasa A

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Bór Dębno 8 19
2. Skalni Zaskale 8 19
3. Lubań Tylmanowa 8 18
4. Czarni Czarny Dunajec 8 16
5. Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II 8 15
6. Wierchy Lasek 8 15
7. Granit Czarna Góra 8 12
8. Lokomotiv Chabówka 8 11
9. Przełęcz Łopuszna 8 10
10. Orawa Jabłonka 8 8
11. Dunajec Ostrowsko 8 7
12. GKS Łapsze Niżne 8 3
13. Biali Biały Dunajec 8 3
14. Unia Naprawa 8 1
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 02.10
    13:00
    Cracovia II - Avia Świdnik III liga
  • 13:00
    Podgórki Krauszów - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 15:00
    KS Wiązownica - Korona II Kielce III liga
  • 15:00
    Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 15:00
    Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:30
    Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 16:00
    Wierchy Pasierbiec - Babia Góra Lipnica Wielka Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ III liga
  • 16:00
    Orawa Jabłonka - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 16:00
    Dunajec Zakliczyn - Radłovia Radłów V liga
  • 16:00
    Sokół Słopnice - Bocheński KS V liga
  • 16:30
    GKS Łapsze Niżne - Unia Naprawa Klasa A
  • 16:30
    Lokomotiv Chabówka - Granit Czarna Góra Klasa A
  • 16:30
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 16:30
    Kolejarz Stróże - Tarnovia Tarnów V liga
  • 16:30
    GLKS Gromnik - Orkan Szczyrzyc V liga
    02.10
  • 16:30
    Skawianin Skawa - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 1
  • 16:30
    KS Luboń Skomielna Biała - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
    08.10
zobacz więcej
reklama