Jak przekazał nam Tomasz Wróbel z Dunajca Ostrowsko, dzisiejszy mecz został poddany gdyż nie udało się sformułować wystarczającego składu.
KS Lokomotiv Chabówka - Unia Naprawa 0:1 (0:0)
0:1 Flaga 65
Lokomotiv: Pyka Krystian - Nowara, Rapacz K., Łukaszka, Czyszczoń P., Ślaga, Smętek, Florczyk, Miśkowiec, Rapacz D., Filas (rezerwowi: Sularz, Wnekowiczm Handzel, Sumara, Czyszczoń T., Pyka Karol., Macioł)
Unia: Wojdyła, Janiak, Swięchowicz T., Święchowicz M., Żur, Białoński, Proszek, Masłowiec, Flaga, Mastela, Porębski (rezerwowi: Nowak, Zając, Gacek)
Skalni Zaskale - Lubań Maniowy II Zapora Kluszkowce 5:1 (1:0)
1:0 Łukaszczyk
2:0 Gacek G.
3:0 Chorążak J.
3:1 Sikora
4:1 Bryja
5:1 Łukaszczyk
Skalni: Sowa - Józefczak, Sternal, Strama K., Czajkowski, Gacek, Król, Bryja, Chorążak J., Chorążak K., Łukaszczyk (rezerwowi: Cisoń, Truty, Strug, Luberda, Strama S.)
Zapora: Berlizov - Koczór, Kopytko, Bednarczyk, Hagowski, Jazgar, Dziatkowicz, Miranda, Klag, Jandura, Sikora (rezerwowi: Słowik, Franczak, Quintanilha, Skydan, Diaz)
Orawa Jabłonka - KS Zakopane 1:0 (1:0)
1:0 Styruła 40
Orawa: Potaczek - Smutek, Kasprzak, Styruła, Możdżeń, Kot, Bełciak M., Sikora, Bełciak D., Gjądła, Andrasiak (rezerwowi: Krzysiak, Marzec, Dworszczak, Baraściak, Smutek)
Biali Biały Dunajec - GKS Łapsze Niżne 3:1 (2:1)
1-0 Fryzowicz 3
1-1 Topór z karnego 25
2-1 Skupien D 39
3-1 Jamroziwicz 77
Biali: Bryjak - Franosz, Jamrozowicz, Polak, Łukaszczyk, Karpiel, Tkachuk, Polak, Antoł, Fryzowicz, Skupień (rezerwowi: Niemiec, Kliś)
Łapsze: Bryja - Nowobilski, Borowski, Chmielk, Kuruc, Handzel, Kubasek, Topór, Labuda, Truty, Sztuczka (rezerwowi; Bogaczyk, Stanek, Wida)
Jordan Jordanów - Orkan Raba Wyżna (1:3) 0:2
0:1 Filipek 3
0:2 Filipek 30
1:2 Gancarczyk 55
1:3 Możdżeń głową 65
Jordan: Teper - Ryś, Radoń M., Burtan, Tyrpa G., Kulak, Dziadkowiec, Wójciak, Gancarczyk, Radoń K., Brzana (rezerwowi: Sum, Kołodziejczyk, Sarna; Tyrpa, F., Jochymek, Rączka, Wróbel)
Orkan: Szklarz T. - Polak, Leśniak, Możdżeń, Trybuła, Skawski, Kasiniak, Saleh, Bożęcki, Filipek, Worwa (rezerwowi: Szklarz M., Świder, Gromczak, Kojs, Firek, Pałasz)
Momenty były:
3 - wrzutka w pole karne, strela Bożęcki ale Teper broni - dobija jednak Filipek otwierając wynik spotkania
18 - Filipek z głębi pola wychodzi sam na sam ale strzela nad bramką
30 - po aucie rozegranie w polu karnym i Filipek strzela po długim roku na 2:0
40 - Bożęcki sam przed bramkarze ale obok bramki
46 - Brzana w dogodnej styuacji strzela ale obrońca wybija
48 - indywidualna akcja Wójciaka bramkarz z trudem broni
55 - Gancarczyk po asyście Brzany po składnej akcji zdobywa bramkę dla gospodarzy
61 - Gancarczyk w polu karnym strzela ale nad poprzeczką
65 - rzut dla Orkana, akcję strzelając głową kończy Możdżeń i jest 3:1
77 - Filipek po poprzeczce