14.05.2022 | Czytano: 2151

Klasa B: Potknięcie lidera

W meczu na szczycie grupy II, trzeci w tabeli Gorc odnosi cenne domowe zwycięstwo nad liderującą Przełęczą.

GRUPA I
Skawianin Skawa – Janosik Sieniawa 1:0
Krokus Pyzówka – Delta Pieniążkowice 1:5
Wierchy Lasek – A. P. Wisła Czarny Dunajec 2:0
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5:1


GRUPA II
Gorc Ochotnica – Przełęcz Łopuszna 1:0
Spisz Krempachy – Łęgi Nowa Biała 5:2
Zor Frydman – Sokolica Krościenko 1:2
Grel Trute – Spływ Sromowce Wyżne 0:3
Gronik Gronków – KS Husarz Łapsze Wyżne 7:0

kk/

Komentarze





Tabela - V Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Orkan Szczyrzyc 21 46
2. Huragan Waksmund 21 39
3. Turbacz Mszana Dolna 21 39
4. Zalesianka Zalesie 21 38
5. Babia Góra Lipnica Wielka 21 36
6. Płomień Limanowa 21 36
7. Zawrat Bukowina Tatrzańska 21 28
8. Wierchy Pasierbiec 21 27
9. Krokus Przyszowa 21 26
10. Wiatr Ludźmierz 21 26
11. AKS Ujanowice 21 25
12. Czarni Czarny Dunajec 21 21
13. LKS Szaflary 21 20
14. Granit Czarna Góra 21 14
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 25.05
    17:30
    Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 17:30
    Poprad Muszyna - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
    25.05
  • 00:00
    Grel Trute - Przełęcz Łopuszna Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 17:00
    Wierchy Lasek - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 17:30
    Gorc Ochotnica - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 17:30
    Spisz Krempachy - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 18:00
    Skawianin Skawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
    28.05
  • 00:00
    Janosik Sieniawa - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    Bystry Nowe Bystre - AP Wisła Czarny Dunajec Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 1
  • 17:00
    Gronik Gronków - Sokolica Krościenko Klasa B - Gr. 2
    29.05
zobacz więcej
reklama