09.10.2021 | Czytano: 2378

Klasa B: Bezbłędna elita

Jeden punkt dzieli w tabeli grupy I liderująca Szarotkę i drugie Wierchy. Dziś oba zespoły nie pozwoliły sobie na potknięcie, powiększając przewagę nad resztą stawki.

Stan rywalizacji po 8 kolejkach sprawdzisz w tabelach: klasa B grupa Iklasa B grupa II

GRUPA I
Delta Pieniążkowice – Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre 1:3
Podgórki Krauszów – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0:4
KS Luboń Skomielna Biała – Skawianin Skawa 2:0
Wierchy Lasek – Lepietnica Klikuszowa 3:1
Krokus Pyzówka – Bystry Nowe Bystre 2:4


GRUPA II
Zor Frydman – Gorc Ochotnica 0:6
Przełęcz Łopuszna – Spływ Sromowce Wyżne 12:0
Sokolica Krościenko – Łęgi Nowa Biała 4:0

ZKP Asy Zakopane – Grel Trute 5:1
KS Husarz Łapsze Wyżne – Spisz Krempachy 1:4


kk/

Komentarze







Tabela - IV Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 12 36
2. Kolejarz Stróże 12 28
3. Lubań Maniowy 12 25
4. Limanovia Limanowa 12 25
5. Watra Białka Tatrzańska 12 22
6. Poprad Muszyna 12 22
7. Glinik Gorlice 11 19
8. Tarnovia Tarnów 12 18
9. Okocimski KS Brzesko 12 18
10. Wierchy Rabka Zdrój 12 17
11. Wolania Wola Rzędzińska 12 15
12. Skalnik Kamionka Wielka 12 11
13. Metal Tarnów 12 11
14. Dunajec Zakliczyn 12 10
15. Jarmuta Szczawnica 12 9
16. Sokół Słopnice 10 6
17. Bocheński KS 12 5
18. Radłovia Radłów 11 3
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 17.10
    16:00
    KS Husarz Łapsze Wyżne - Przełęcz Łopuszna Klasa B - Gr. 2
    17.10
  • 15:00
    Orkan Raba Wyżna - Skalni Zaskale Klasa A
  • 15:00
    Orawa Jabłonka - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 15:00
    Dunajec Ostrowsko - Bór Dębno Klasa A
  • 15:00
    Podgórki Krauszów - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Wierchy Lasek - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Unia Naprawa - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
  • 15:00
    Gorc Ochotnica - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
    23.10
  • 11:00
    KS Zakopane - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 11:00
    Zor Frydman - Grel Trute Klasa B - Gr. 2
  • 11:00
    Delta Pieniążkowice - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Krokus Pyzówka - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Bystry Nowe Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    AP Wisła Czarny Dunajec - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Jordan Jordanów - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 15:00
    Przełęcz Łopuszna - Spisz Krempachy Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Sokolica Krościenko - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    ZKP Asy Zakopane - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
    24.10
zobacz więcej
reklama