15.09.2021 | Czytano: 902

V liga: Podtrzymanie formy

W zaległym spotkaniu 4 kolejki ligi okręgowej Huragan na własnym boisku podejmował beniaminka z Bukowiny Tatrzańskiej.

Wynik tego pojedynku odzwierciedla formę obydwu zespołów z poprzednich dwóch kolejek. Huragan solidnie zabrał się do odrabiania strat z początku sezonu i mozolnie wspina się po szczeblach ligowej tabeli. To trzecia z rzędu wygrana zespołu Radosława Antolaka, którego ofensywne poczynania nabierają rumieńców za sprawą duetu Kolasa – Krugiołka. Znacznie gorzej wygląda sytuacja Zawratu. Beniaminek przegrał trzeci z kolei mecz, dziś zrównując się z Granitem w liczbie największej ilości straconych bramek w lidze.

Momenty były:
8 – GOL 1:0! Krugiołka wychodzi na pozycję po długim podaniu od obrony. Sytuacja jeden na jeden z bramkarzem kończy się pierwszym golem dla Huraganu.
20 – GOL 1:1! Zarycki celną główką doprowadza do wyrównania.
45 – GOL 2:1! Podanie rozrywające obronę Zawratu posyła Kolasa. Ponownie do świetnej okazji dochodzi Krugiołka i pewnie posyła futbolówkę obok Wcisły.
80 – GOL 3:1! Jurzec w uliczkę do Kolasy. Snajper zostawia za sobą bramkarza i ustala wynik strzałem na pustą bramkę.

Huragan Waksmund – Zawrat Bukowina Tatrzańska 3:1 (2:1)
1:0 Krugiołka 8
1:1 Zarycki 20 głową
2:1 Krugiołka (Kolasa) 45
3:1 Kolasa (Jurzec) 80
Huragan: Byrnas – Jurzec, Mlak, Mozdyniewicz, Grzechynka, Mucha (90 Łapsa), Miranda (70 Rogal), Zagata, Diaz (70 Nogueira), Krugiołka, Kolasa
Zawrat: Wcisło – Stasik, Kuchta, Floryn, Zarycki, D. Rzadkosz, Ł. Rzadkosz, Janczy (70 Leniewicz), K. Chowaniec (65 Ustupski), M. Chowaniec (80 Buńda), M. Grela

Krzysztof Kościelniak

Komentarze

Tabela - IV Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 22.09
    17:00
    Wiatr Ludźmierz - Turbacz Mszana Dolna V Liga
    22.09
zobacz więcej
reklama