09.02.2021 | Czytano: 1922

Halowe kopanie pod patronatem burmistrza (+zdjęcia)

Równolegle na hali sportowej przy Technikum Mechanicznym oraz na hali sportowej na Niwie w Nowym Targu odbył się halowy turniej Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w kategoriach Orlik, młodzik, trampkarz, junior młodszy, junior starszy,



 
Honorowy patronat nad turniejem sprawował burmistrz Grzegorz Watycha.  Poziom sportowy zaprezentowany przez wszystkich uczestników był bardzo wysoki, co świadczy o dobrej pracy wykonywanej przez ich trenerów i opiekunów. Turniej przebiegał w spokojnej i miłej atmosferze za co odpowiedzialni byli sędziowie Kolegium Sędziów Nowy Targ w osobach Łukasza Królczyka, Pawła Barwińskiego, Marcina Tesarskiego, Andrzeja Opaciana i Jana Buczka.
Puchary i wyróżnienia indywidualne wręczali:  burmistrz Grzegorz Watycha w obecności wiceprezesa PPPN Gabriela Szumala, Katarzyna Wójcik – przewodnicząca komisji sportu i turystyki UM oraz Arkadiusz Szymczyk kierownik Referatu ds. Sportu i Turystyki UM
 
Organizatorzy turnieju pragną serdecznie podziękować burmistrzowi Miasta Nowy Targ za objęcie turnieju honorowym patronatem oraz pomoc w jego organizacji. Podziękowania kierujemy również na ręce Katarzyny Wójcik oraz Arkadiusza Szymczyka za swoją obecność podczas turnieju oraz za wręczenie nagród, pucharów i medali uczestnikom turnieju.
 
Orlik
Wiatr Ludźmierz – NKP Podhale 3-0
KS Zakopane – FA Tokarnia 4-0
NKP Podhale - KS Zakopane 0-8
Wiatr Ludźmierz - FA Tokarnia 4-1
KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz 0-1
NKP Podhale - FA Tokarnia 2-0
1. Wiatr Ludźmierz
2. KS Zakopane
3. NKP Podhale
4. FA Tokarnia
Najlepszy strzelec: Adrian  Kuźma KS Zakopane
Najlepszy bramkarz: Filip Zygmond Wiatr Ludźmierz
MVP: Mateusz Michalak Wiatr Ludźmierz
 
Młodzicy
KS Zakopane – PAS Szczawnica 1-0 (Ślimak)
KS Niedzica – Wiatr Ludźmierz 3-1 (Kowalczyk 2 Kubowicz - Szczęch)
KS Zakopane – KS Niedzica 0-3 (Kubowicz Pierwoła Krzyszkowski)
PAS Szczawnica – Wiatr Luźmierz 1-0 (Sterlicki)
PAS Szczawnica – KS Niedzica 0-3 (Kubowicz 2 Krzyszkowski)
KS Zakopane – Wiatr Ludźmierz 2-3(Konieczko, Ziółek -Rzadkosz, Handzel, Ciągwa)

Najlepszy strzelec: Dawid  Kubowicz KS Niedzica
Najlepszy bramkarz: Szymon Kowalczyk KS Niedzica
MVP: Stanisław Ślimak KS Zakopane
1.KS Niedzica
2.KS Zakopane
3.Wiatr Ludźmierz
4. PAS Szczawnica
 
Trampkarze
KS Zakopane - AP Szaflary 5-0 (Makowski 2 Chmerek, Stankiewicz, Budz)
ZKP Zakopane - Jarmuta Szczawnica 4-0 ( Kluś 3, Sarota)
Orawa Jabłonka - Didi Gol Rabka Zdrój 2-1 ( Fedor, Kidoń - Knapczyk)
KS Zakopane - Górale Nowy Targ 5-3 ( Lipowy  2, Budz 2, Stankiewicz- Gajda, Kaleta Tętnowski)
Wiatr Ludźmierz - ZKP Zakopane 0-1 (Klimek)
Jordan Jordanów - Didi Gol Rabka Zdrój 2-4 (Łaczek 2 - Słoński 2 Worwa, Konieczny)
Górale Nowy Targ - AP Szaflary 3-0 (Tetnowski, Duda, Gajda)
Wiatr Ludźmierz - Jarmuta Szczawnica 2-2 (Bednarz 2 -Borzęcki, Kaszycki)
Orawa Jabłonka - Jordan Jordanów 0-0
o miejsca 7-9
AP Szaflary – Jarmuta Szczawnica 1-8 ( Rzadkosz – Borzęcki 5 Kaszycki , Kurnyta, Sroka)
AP Szaflary – Jordan Jordanów 0-7 (Kosek 3 , Łaczek  2 Strzelczyk, Koza)
Jarmuta Szczawnica – Jordan Jordanów 0-2 (Łaczek 2)
o miejsca 4-6
Górale Nowy Targ – Wiatr Ludźmierz 0-1 (Bednarz)
Górale Nowy Targ – Didi Gol 0-3 ( Słoński, Worwa 2)
Wiatr Ludźmierz – Didi Gol 1-2 ( Konieczny, Paśko )
o miejsca 1-3
KS Zakopane – ZKP Zakopane 0-2 ( Kluś, Klimek )
KS Zakopane – Orawa Jabłonka 0-4 ( Fiedor 2, Kidoń, Stanaszek)
ZKP Zakopane – Orawa Jabłonka 2-1 (Bukowski Sarota- Fedor)
1. ZKP Zakopane
2. Orawa Jabłonka
3. KS Zakopane
4. Didi Gol Rabka
5. Wiatr Ludźmierz
6. Górale Nowy Targ
7. Jordan Jordanów
8. Jarmuta Szczawnica
9.  AP Szaflary
 
Najlepszy strzelec: Paweł Łaczek Jordan Jordanów
Najlepszy bramkarz:  Adam Turwoń Orawa Jabłonka
Najlepszy zawodnik:  Jakub Kluś ZKP Zakopane
 
junior młodszy
Biali Biały Dunajec - KS Zakopane 4-0 ( Burnus, Zapotoczny, Stołowski x 2)
Przełęcz Łopuszna - Lepietnica Klikuszowa 2-0 (Goleniowski 2)
Wiatr Ludźmierz - Orawa Jabłonka 1-0 (Bryniarski)
Biali Biały Dunajec - Lepietnica Klikuszowa 0-2(Pańszczyk, Lendecki)
KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz 0-0
Przełęcz Łopuszna - Orawa Jabłonka 1-3 (Bryniarski- Styrła Skoczyk Janowiak)
Biali Biały Dunajec - Wiatr Ludźmierz 1-4 (Krauzowicz, Jankowski x 2, Laskowski - Stołowski)
Lepietnica Klikuszowa - Orawa Jabłonka 0-4 ( Zahora, Oskwarek 2 , Dworszczak)
KS Zakopane - Przełęcz Łopuszna 4-2 (Karlak, Bukowski, Czernik Smok , -Twaróg, Kubiec)
Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka 3-2 (Stołowski 2, Łojas - Janowiak, Oskwarek)
Wiatr Ludźmierz - Przełęcz Łopuszna 5-1 (Jabłoński  3, Twaróg, Bryniarski - Zygmund
Lepietnica Klikuszowa - KS Zakopane 3-1 (Lendecki, Pańszczyk 2 -Gracjasz
Biali Biały Dunajec - Przełęcz Łopuszna 1-1 (Kubiec - Łojas)
Orawa Jabłonka - KS Zakopane 4-0 (Polaczek zahora 2 Utrata)
Wiatr Ludźmierz - Lepietnica Klikuszowa 5-0 (samobój, Szatanik Twaróg 2 Bednarz
1. Wiatr Ludźmierz
2. Orawa Jabłonka
3. Biali Biały Dunajec
4. Lepietnica Klikuszowa
5. KS Zakopane
6 Przełęcz Łopuszna
Najlepszy strzelec: Karol  Stołowski Biali Biały Dunajec
Najlepszy bramkarz: Michał  Kot Orawa Jabłonka
Najlepszy zawodnik: Kacper  Twaróg Wiatr Ludźmierz
 
junior starszy
Orawa Jabłonka - LKS Szaflary 2-3
Lepietnica Klikuszowa - Jordan Jordanów 1-2
Przełęcz Łopuszna - LKS Szaflary 2-2
Orawa Jabłonka - Lepietnica Klikuszowa 1-2
Przełęcz Łopuszna - Jordan Jordanów 3-2
LKS Szaflary - Lepietnica Klikuszowa 2-2
Jordan Jordanów - Orawa Jabłonka 5-3
Przełęcz Łopuszna - Lepietnica Klikuszowa 4-2
Jordan Jordanów - LKS Szaflary 0-2
Przełęcz Łopuszna - Orawa Jabłonka 1-6
1.  LKS Szaflary
2. Przełęcz Łopuszna
3. Jordan Jordanów
4. Lepietnica Klikuszowa
5  Orawa Jabłonka
 
Najlepszy zawodnik: Szymon Truty LKS Szaflary
Najlepszy bramkarz: Arkadiusz Goleniowski Przełęcz Łopuszna
Król strzelców: Michal Sobek Orawa Jabłonka
 
opr/sles
 

Komentarze







Tabela - Klasa A

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Orkan Raba Wyżna 16 36
2. Skalni Zaskale 16 34
3. Zawrat Bukowina Tatrzańska 16 33
4. Lubań Tylmanowa 16 32
5. KS Zakopane 16 30
6. GKS Łapsze Niżne 16 29
7. Przełęcz Łopuszna 16 24
8. Orawa Jabłonka 16 21
9. Bór Dębno 16 20
10. Biali Biały Dunajec 16 18
11. Dunajec Ostrowsko 16 18
12. Gorce Rdzawka 16 17
13. KS Lokomotiv Chabówka 16 17
14. Wierchy Lasek 16 15
15. ZKP Asy Zakopane 16 11
16. Skawianin Skawa 16 10
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama