27.01.2019 | Czytano: 1592

Król i Kwiatkowski najlepszy polski duet

Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski oraz Weronika Biela i Michał Nowaczyk – to polskie duety, które wystąpiły w Moskwie w drużynowych zawodach PŚ.

Polskie duety trafiły na siebie już w fazie preeliminacyjnej. Lepsi okazali się Król i Kwiatkowski. W 1/8 finału Polacy zmierzyli się z Niemcami Seliną Joerg i Stefanem Baumeisterem. Aleksandra Król zaliczyła upadek i Polacy nie odrobili już strat. Lepszy z naszych duetów zajął 12. miejsce. Biela i Nowaczyk zostali sklasyfikowani na 21. pozycji.

W finale Austriacy Daniela Ulbing i Benjamin Karl pokonali reprezentantów gospodarzy Natalię Sobolewę i Andrieja Sobolewa. W małym finale Julie Zogg i Dario Caviezel ze Szwajcarii wygrali z Włochami Nadyą Ochner i Aaronem Marchem.