02.07.2017 | Czytano: 998

Kornad Biela po 3 i 4 rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski

W miniony weekend na trasie Przełęczy Małastowskiej liczącej 3610 metrów, odbyła się trzecia i czwarta runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

To był bardzo udany wyścig dla Konrada Bieli i zespołu 2BRally. Zarówno w pierwszy i drugi dzień podhalański rajdowiec uzyskał bardzo dobre czasy - najlepszy 2.05.233 z przewagą 6 sekund do drugiego miejsca! Pozwoliło to na zajęcie 1 miejsca.

W klasyfikacji generalnej A-2000 Konrad prowadzi z liczbą punktów 32, za nim “Szołek” Hondą R3c z 18 punktami a następnie Słowak Bohumir Cambalik Hondą Civic Type R z 10 punktami.

Konrad Biela zaprasza wszystkich kibiców na kolejny wyścig który odbędzie się 14-16 lipca w Limanowej. Będzie to również eliminacja FIA EHC – Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich.

Tradycyjne serdeczne podziękowania dla mechaników z 2Brally oraz sponsorów bez których starty Konrada nie byłyby możliwe:
KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA
FIRMA BUDOWLANA HEBDA
TERMA BANIA
BIELAPLAST
DOMALIK
RB SIĘKA
PINCHER
PRALNIA BIAŁKA
PROFESSIONAL DETAILING ZAKOPANE
BUDOMAX
MTS TRANS
LIS CAR
AMS STOPKA

oprac. wo, zdjęcia Grzegorz Kozera

Obszerne relacje z Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski do zobaczenia na portalu MalopolskaOnline.pl oraz na Podhale24.pl

Komentarzereklama