Tenis stołowy
II liga: Lider pokonany!
Trzygodzinny dreszczowiec zapewnili kibicom tenisiści stołowi Gorców w potyczce z liderem.
I liga: Cenny punkt
Gorce podejmowały trzecią drużynę rozgrywek KU AZS Politechnika Rzeszów.
Ze zmiennym szczęściem…
… rozpoczęli 2020 rok tenisiści stołowi Gorców. Kobiety przegrały wyjazdowe spotkanie, a mężczyźni okazali się lepsi od gości z Dukli.
Trzy konfrontacje i… jeden punkt
Panie występujące w I lidze rozegrały dwa wyjazdowe mecze. W pierwszym Gorce zmierzyły się w Wrocławiem.
I liga: Porażka na własnych „śmieciach”
Tenisistki stołowe nowotarskich Gorców w piątej kolejce musiały uznać wyższość drużyny z Chybia.
II liga: Pewna wygrana
W drugiej kolejce rozgrywek nowotarscy tenisiści stołowi rozgromili we własnej hali siódmą drużynę ligi UKS Ville Verde Olesno 9:1.
Korczak, Klag i Mrugała najlepsi w Małopolsce (+zdjęcia)
Nowotarżanie zdominowali pierwszy wojewódzki turniej klasyfikacyjny kadetów, który odbył się w Krakowie.
Trzydniowy maraton (+zdjęcia)
Trzydniowym maratonem rozpoczęli zmagania o punkty tenisiści stołowi nowotarskich Gorców.
Dziesięć medali (+zdjęcia)
W Krakowie i w Waksmundzie odbyły się mistrzostwa Małopolski juniorów, kadetów i żaków. Trzy złote medale wywalczyła juniorka Aleksandra Garb.
Sensacja! Pierwszy znaczący krok w drodze do I ligi
Po 3 godzinach i 50 minutach nowotarżanie wygrali pierwszą barażową polityczkę o prawo gry w pierwszej lidze.














