05.06.2024 | Czytano: 2824

Dariusz Gruszka drugim trenerem!

Kanadyjczyk David Allison, który w sierpniu obejmie ster szkoleniowy Podhala, będzie miał pomocnika w osobie Dariusza Gruszki.


Tym samym zakończyła się współpraca z Rafałem Sroką. Zarząd podziękował trenerowi Rafałowi Sroce za jego poświęcony czas i ogromne zaangażowanie w drużynę. „Jego wysiłek i wkład były nieocenione, a jego profesjonalizm i wsparcie stanowiły fundament naszego rozwoju sportowego” p- czytamy w oświadczeniu. „ Po przemyśleniu i konsultacji z trenerem David Allison uwzględnieniu pewnych wytycznych, postanowiliśmy zatrudnić drugiego trenera, a wybór padł na Dariusza Gruszkę – wychowanka Podhala Nowy Targ oraz znakomitego zawodnika. Jesteśmy pewni, że Dariusz wniesie dużą wartość do naszego zespołu i pomoże nam osiągać jeszcze większe sukcesy. Dziękujemy Rafałowi Sroce za wszystko, co dla nas zrobił. Jesteśmy wdzięczni za jego wkład i życzliwość. Dzięki niemu staliśmy się bardziej zgrani i silni jako drużyna”

W  kwietniu podczas mistrzostw Polski oldbojów Dariusz Gruszka wywalczył z zespołem Podhala złoty medal i równocześnie został najlepszym strzelcem turnieju (na zdjęciu z główną nagrodą)

  Sles

Komentarzereklama