15.05.2024 | Czytano: 744

Potknięcie faworyta (+zdjęcia)

Już tylko jeden zespół w tej edycji rozgrywek Zakopiańskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej może szczycić się – po 4. kolejkach – mianem zespołu z kompletem zwycięstw.

To broniący tytułu piłkarze THE Blues, którzy w tej serii spotkań rozbili 11:1 ekipę Pyr Pyr Team, która co prawda zaczęła obiecująco, odpowiadając na gola rywali, ale im dalej tym było już tylko gorzej.

Pierwsze w sezonie punkty stracił Brutal, który napotkał na twardy opór ze strony nieobliczalnej ekipy Street Team. Mecz zakończył się remisem 2:2. W obu połowach zespoły trafiały po raz, z taką różnicą, że przed przerwą to Street prowadził, a po przerwie to Brutal zadał pierwszy cios.

Mimo dużych problemów kadrowych – szczególnie w ofensywie - po komplet punktów sięgnęła drużyna Galaktikos, która 2:0 ograła FC Zbóje, a gole w tym meczu oglądaliśmy w jego drugiej połowie.

W starciu beniaminków FC Kuwejt z FC Nowi – górą Ci drudzy. Wgraną 3:2 ekipie FC Nowi zapewnił – na półtorej minuty przed końcem - Piotr Gutt.