16.03.2024 | Czytano: 3466

III liga. Wreszcie się przełamali!

Spotkały się dzisiaj drużyny, które czekały na swoje premierowe zwycięstwo wiosną. Podhale jeszcze dłużej czeka na wygraną.

Czy wreszcie podopieczni Tomasza Kuźmy się przełamią? Najwyższa pora, by zgarnąć pełną pulę i krok po kroku, by jak najszybciej uciec z miejsc zagrożonych spadkiem. Przełamali się! To jest najważniejsza wiadomość dnia!

„Brązowi”  już w 12 minucie stracili gola, a zdobył go pozyskany w przerwie zimowej Rusjan. Gospodarze nie mieli atutów, by ugryźć przeciwnika. Więcej w 36 minucie po raz drugi ich kibice musieli przełknąć gorzką pigułkę, po tym jak do siatki ich drużyny trafił Smajdor. To kolejny gracz zatrudniony przez włodarzy Podhala w zimowym okienku transferowym.   Po przerwie nowotarżanie podwyższyli prowadzenie, po skutecznie wyegzekwowanym karnym przez Tymosiaka.  To co działo się na boisku w wykonaniu gospodarzy  najlepiej obrazują komentarze kibiców Garbarni w mediach społecznościowych. „Dramat”, „Takiej masakry nawet w najbardziej koszmarnych snach się nie spodziewałem”, „Czy leci z nami pilot?”

Od 29 października 2023 roku, kiedy to górale pokonali 4:1 Sokół,  czekaliśmy na kolejne zwycięstwo podopiecznych Tomasza Kuźmy. Długo, ale dobrze, że wreszcie się doczekaliśmy. Panowie - Trzymać zwycięski kurs.

Garbarnia Kraków – NKP Podhale Nowy Targ 0:3 (0:2)