14.09.2023 | Czytano: 1463

Wiceliderki zagrają z Naprzodem, a MMKS po raz drugi z Cracovią

W sobotę, 16 września odbędzie się 3. kolejka TAURON Ligi Hokeja Kobiet. W najciekawiej zapowiadającym się meczu PTH Kozice Poznań zagrają z Kojotkami Naprzód Janów. A MMKS Podhale ponownie gościć będzie Cracovię. 
Drużyna z Wielkopolski wygrała dwa spotkania i plasuje się na 2. pozycji. Prowadzi drużyna Atomówek GKS Tychy, która zmierzy się ze Stoczniowcem.
 
Spotkanie z Poznaniu rozpocznie się o godz. 16. W poprzednim tygodniu w piątek Kozice po zaciętym meczu pokonały Unię Oświęcim 7:6, a w niedzielę wygrały 14:0 z KH Wiedźmy 71 Wrocław, które w tym sezonie zadebiutowały w lidze kobiet. W weekend Kojotki Naprzód Janów rozegrały jedno spotkanie, pokonując SMS Polonię Bytom 3:0.
 
Z przytupem sezon rozpoczęły Atomówki GKS Tychy, które dwukrotnie pokonały Białe Jastrzębie. W sobotę tyszanki zmierzą się na wyjeździe ze Stoczniowcem. W pozostałych spotkaniach 3. kolejki Wiedźmy zagrają na wyjeździe z drużyną z Jastrzębia-Zdroju, a Podhale z Cracovią.
 
W niedzielę, 17 września w kolejnej serii gier TAURON Ligi Hokeja Kobiet SMS Polonia zagra z Wiedźmami, Cracovia z Białymi, Stoczniowiec z Kojotkami, Kozice z Atomówkami a Unia z Podhalem.
 
Biuro prasowe
Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
 

Komentarze

reklama