12.09.2023 | Czytano: 698

Gazda mistrzem letniej edycji NALP 2023!

Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek 1. ligi Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcie! Mistrzostwo – po 3 latach przerwy – zapewnili sobie gracze GAZDY!


 

Podopieczni Pawła Batkiewicza kropkę nad i postawili w meczu przeciwko Chłopcom z PRL, gładko zwyciężając 6:0
 
Ustępujący mistrz Paka Jana także efektownie – bo aż 8:0 – wygrał z Jogą Bonito i przy porażce KDRK Spytkowice z Gim Forteca, zespół Jana Leśnickiego zapewnił sobie miejsce drugie na koniec sezonu.
 
Starcie KDRK z Gim Fortecą miało ciekawy przebieg. Po pierwszej połowie to Ci pierwsi mieli dwa gole zaliczki. Po zmianie stron GIM Forteca straty odrobiła i to z nawiązką, w czym największa zasługa Kacpra Borowicza, autora trzech goli.
 
Z 1. ligą żegna się Mix40, a ostatnie szanse na utrzymanie zespół Andrzeja Dobrzyńskiego przekreślił w meczu z Galerią Wnętrz, przegrany 1:8.
 
KDRK Spytkowice – Gim Forteca 2:4 (2:0): Sobczak, Stolarczyk – Borowicz 3, Lasyk.
 
Galeria Wnętrz – Mix40 8:1 (3:1): Chudoba 3, Nosalik 2, Oraczko, Margosiak, Sojka – Piekarczyk
 
Gazda – Chłopcy z PRL 6:0 (3:0): Kolasa 2, Ślusarek 2, Dudek, P. Worwa
 
Joga Bonito – Paka Jana 0:8 (0:4): Remiasz 3, Fic, Kokoszka, D. Antolak, Anioł.
 
Tabela
 
1.     Gazda                            13    37    94-12
2.     Paka Jana                        13    32    88-24
3.     KDRK                            13    26    38-28
4.     Galeria                            13    18    36-44
5.     Joga                                13    16    28-66
6.     Gim                                 13    12    25-56
7.     Chłopcy z PRL               13    9      33-62
8.     Mix40                             13    3      26-76
 

 

Komentarze









Tabela - III liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Avia Świdnik 9 18
2. Wieczysta Kraków 9 18
3. Siarka Tarnobrzeg 9 17
4. Garbarnia Kraków 9 17
5. Chełmianka Chełm 9 16
6. Star Starachowice 9 15
7. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 15
8. Czarni Połaniec 9 15
9. Świdniczanka Świdnik 9 14
10. Podlasie Biała Podlaska 9 13
11. Unia Tarnów 9 12
12. Wiślanie Jaśkowice 9 11
13. KS Wiązownica 9 10
14. Wisłoka Dębica 9 9
15. Podhale Nowy Targ 9 8
16. Orlęta Radzyń Podlaski 9 5
17. Karpaty Krosno 9 5
18. Sokół Sieniawa 9 4
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 01.10
    11:00
    Unia Oświęcim - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska IV liga
  • 11:00
    Unia Naprawa - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B gr. 1
  • 14:00
    Sokolica Krościenko - Biali Biały Dunajec Klasa B gr. 2
  • 14:00
    Podgórki Krauszów - Janosik Sieniawa Klasa B gr. 1
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - Bór Dębno Klasa A
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - Jarmuta Szczawnica Klasa A
  • 15:00
    Lokomotiv Chabówka - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 15:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Delta Pieniążkowice Klasa B gr. 1
  • 16:00
    Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica III liga
  • 16:00
    KS Lawina Spytkowice - Krokus Pyzówka Klasa B gr. 1
  • 16:00
    Huragan Waksmund - Lubań Tylmanowa Klasa okręgowa
  • 16:00
    LKS Jodłownik - Krokus Przyszowa Klasa okręgowa
  • 16:00
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wiatr Ludźmierz Klasa okręgowa
  • 16:00
    Tarnovia Tarnów - Sokół Słopnice V liga
  • 16:00
    Dunajec Zakliczyn - Sandecja II Nowy Sącz V liga
  • 16:00
    LKS Jawiszowice - Barciczanka Barcice IV liga
  • 16:30
    GKS Drwinia - Kolejarz Stróże V liga
  • 17:00
    KS Luboń Skomielna Biała - Skawianin Skawa Klasa B gr. 1
  • 17:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Watra Białka Tatrzańska II Klasa B gr. 2
  • 17:00
    Łęgi Nowa Biała - KS Zakopane II Klasa B gr. 2
  • 17:00
    Spisz Krempachy - Gorc Ochotnica Klasa B gr. 2
    01.10
zobacz więcej
reklama