03.08.2022 | Czytano: 3151

Eliminator rozpoczęty

Na trybunach trenerski duet - Juraj Faith i Marcel Skokan, który uważnie przyglądał się co dzieje się na lodowej tafli i robił notatki.

Na tafli  dwie grające drużyny -  niebiescy i żółci. Gra idzie o miejsce w drużynie „Szarotek” na sezon 2022/23. W obu zespołach aż roi się od graczy, którzy podjęli się walki o prawo gry w zespole. Nie licząc „swoich”, to armia licząca szesnastu zawodników. Można rzec jedna drużyna.  Eliminator rozpoczął się rzekł jeden z obserwujących obóz walki. Trenerzy uważnie śledzą graczy, bo dwóch dniach zdecydują, którzy będą się pakować i wracać do domu. Ci co zostaną przez kolejne dwa dni będą starali się udowodnić szkoleniowcom, by na nich postawili.  
 
Do tych, o których wczoraj pisaliśmy  ( Lauri Huhdanpaa, Gavin Flack, Devin Panzeca, Roman Kizło, Martin Baca, Samuel Dżerenga, Matej Komlosz, Artioms Lipkis,  Srdjan Subotic, Luka Zorko, Mykhasilo Krasnozon, Maximilian Pajpach, Boris Hubo i Danil Scasnik) ,dzisiaj na obóz walki dołączyło kolejnych dwóch. Kacper Guzik, któremu poświeciliśmy osobny tekst, oraz Vladimir Oscadal. Ten ostatni to 24- letni czeski napastnik, który hokejową przygodę rozpoczynał w juniorskich zespołach Dukli Jihlava. Później głównie ubierał koszulkę zespołu Orli Znojmo. W tym klubie grającym w ICEHL występował w poprzednim sezonie. Rozgrał 29 spotkań, w których zdobył dwa gole i przy tyluż asystował.
 
Stefan Leśniowski
 

Reklama

Komentarze

reklama