02.08.2022 | Czytano: 1029

NALP. Od 0:4 do 5:4!

Z meczów IX kolejki spotkań 1 ligi zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się wyczyn zawodników Dragon Ball, którzy w meczu z GIM Forteca przegrywali już 0:4, by w ostatnim kwadransie odwrócić losy tego spotkania i ostatecznie zwyciężyć 5:4!


 
Do ostatnich sekund ważyły się też losy spotkania między Joga Bonito, a KDRK. Finalnie o wygranej 4:3 tych pierwszych zadecydowało trafienie Piotra Zarotyńskiego na niespełna minutę przed końcem regulaminowego czasu gry. Dzięki temu zwycięstwu Joga utrzymała pozycję wicelidera.
 
Nie zatrzymuje się Paka Jana. Podopieczni Jana Leśnickiego w 9 meczu odnieśli 9 zwycięstwo, ogrywając ekipę STC w dwucyfrowych rozmiarach 13:2! Sześciokrotnie na listę strzelców wpisał się Daniel Mikoś, który już zdecydowanie odskoczył już rywalom w wyścigu o koronę króla strzelców.
 
Trzy punkty do swojego dorobku dopisał też Gazda, ogrywając 5:2 Galerię Wnętrz.
 
Paka Jana – STC 13:2 (6:0): Mikoś 6, Remiasz 4, Kostrzewa 2, Potoczak – Kazek 2.
 
Galeria Wnętrz – Gazda 2:5 (1:2): Kwiatkowski, Żółtek – Duda 3, Kolasa 2.
 
KDRK – Joga Bonito 3:4 (1:3): S. Rusnak 2, K. Rusnak – Leśniakiewicz, Dutkiewicz, Zarotyński, Ł. Widurski.
 
Pro Contract Ball – Gim Forteca 5:4 (0:2): Marszałek 2, P. Wielgus 2, Kaletka – Stawicki 2, Ziemianek, Lasyk.
 

Reklama

Komentarze





Tabela - III liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Cracovia II 8 20
2. Avia Świdnik 8 15
3. Wieczysta Kraków 8 15
4. ŁKS Łagów 8 15
5. Korona II Kielce 8 15
6. Orlęta Radzyń Podlaski 8 14
7. Stal Stalowa Wola 8 13
8. Sokół Sieniawa 8 13
9. Podhale Nowy Targ 8 12
10. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 11
11. Podlasie Biała Podlaska 8 11
12. Chełmianka Chełm 8 10
13. Unia Tarnów 8 9
14. Wisłoka Dębica 8 8
15. Lublinianka Lublin 8 6
16. KS Wiązownica 8 4
17. Czarni Połaniec 8 4
18. Wisła Sandomierz 8 4
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 01.10
    14:00
    Lublinianka Lublin - Czarni Połaniec III liga
  • 15:00
    Unia Tarnów - Wisłoka Dębica III liga
  • 15:00
    Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów III liga
  • 15:00
    Chełmianka Chełm - Wieczysta Kraków III liga
  • 16:00
    Tuchovia Tuchów - Jarmuta Szczawnica V liga
  • 16:00
    Dunajec Nowy Sącz - GKS Drwinia V liga
  • 16:00
    Watra Białka Tatrzańska - Zalesianka Zalesie V liga
  • 16:00
    Korona Niedzieliska - Metal Tarnów V liga
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Jordan Jordanów Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Zawrat Bukowina Tatrzańska - Gorce Kamienica Klasa Okręgowa
  • 16:00
    LKS Szaflary - Huragan Waksmund Klasa Okręgowa
  • 16:00
    AKS Ujanowice - Płomień Limanowa Klasa Okręgowa
  • 16:30
    Wierchy Lasek - Bór Dębno Klasa A
  • 16:30
    Sokolica Krościenko - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 16:30
    Skalni Zaskale - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
    01.10
  • 11:00
    Delta Pieniążkowice - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 11:00
    Bystry Nowe Bystre - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 11:30
    Krokus Przyszowa - Turbacz Mszana Dolna Klasa Okręgowa
  • 13:00
    Cracovia II - Avia Świdnik III liga
  • 13:00
    Podgórki Krauszów - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Przełęcz Łopuszna - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 15:00
    Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 15:00
    Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:00
    KS Wiązownica - Korona II Kielce III liga
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 15:30
    Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 16:00
    Sokół Słopnice - Bocheński KS V liga
  • 16:00
    Dunajec Zakliczyn - Radłovia Radłów V liga
  • 16:00
    Orawa Jabłonka - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 16:00
    Wierchy Pasierbiec - Babia Góra Lipnica Wielka Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ III liga
  • 16:30
    GLKS Gromnik - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 16:30
    Kolejarz Stróże - Tarnovia Tarnów V liga
  • 16:30
    Lokomotiv Chabówka - Granit Czarna Góra Klasa A
  • 16:30
    GKS Łapsze Niżne - Unia Naprawa Klasa A
  • 16:30
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
    02.10
zobacz więcej
reklama