19.07.2022 | Czytano: 983

Turniej piłkarski pod Jarmutą (+zdjęcia)

W niedzielę na boisku KS Jarmuta piłkarze z sześciu drużyn walczyli w XV Turnieju Piłkarskim o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych - trampkarzy oraz seniorów

W kategorii trampkarzy walczyli piłkarze LKS Lubań Tylmanowa oraz KS Jarmuta. W zaciętym pojedynku lepsza okazała się z Tylmanowej. W kategorii Seniorów rywalizowały drużyny: LKS Lubań Tylmanowa, GLKS Zyndram Łącko, SKS Sokolica Krościenko oraz KS
Jarmuta.

W pierwszym pojedynku półfinałowym piłkarze Zyndram-u Łącko rywalizowała z zawodnikami KS Jarmuta. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1. Jednak w rzutach karnych lepsza okazała się drużyna z Łącka. W drugim półfinale zmierzyli się zawodnicy Sokolicy Krościenko z piłkarzami LKSu Lubań Tylmanowa. Mecz ten również zakończył się remisem. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne - lepsi okazali się zawodnicy z Tylmanowej. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Krościenka pokonała gospodarzy - KS Jarmutę. W pojedynku o pierwsze miejsce triumfował LKS Lubań Tylmanowa.

Najlepszym bramkarzem XV Turnieju Piłkarskim o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica został Henryk Gołdyn, zawodnik LKS Lubań Tylmanowa. Natomiast najlepszym piłkarzem Turnieju Bartek Kołodziej również przedstawiciel drużyny z Tylmanowej.

Nagrody zwycięzcom wręczyli burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda oraz prezes KS Jarmuta Ireneusz Hamerski.

Seniorzy:
1. LKS Lubań Tylmanowa
2. GLKS Zyndram Łącko
3. SKS Sokolica Krościenko

Trampkarze:
1. LKS Lubań Tylmanowa
2. KS Jarmuta


jd/ pieniny24.pl

Komentarze

Tabela - Klasa B - Gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. AP Wisła Czarny Dunajec 9 27
2. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 9 19
3. Janosik Sieniawa 9 17
4. Skawianin Skawa 9 17
5. Delta Pieniążkowice 9 16
6. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 9 12
7. KS Luboń Skomielna Biała 9 10
8. Bystry Nowe Bystre 9 6
9. Podgórki Krauszów 9 4
10. Krokus Pyzówka 9 3
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 01.04
    16:00
    Unia Naprawa - Granit Czarna Góra Klasa A
  • 16:00
    Wiatr Ludźmierz - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa Okręgowa
    01.04
zobacz więcej
reklama