19.07.2022 | Czytano: 1260

Turniej piłkarski pod Jarmutą (+zdjęcia)

W niedzielę na boisku KS Jarmuta piłkarze z sześciu drużyn walczyli w XV Turnieju Piłkarskim o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych - trampkarzy oraz seniorów

W kategorii trampkarzy walczyli piłkarze LKS Lubań Tylmanowa oraz KS Jarmuta. W zaciętym pojedynku lepsza okazała się z Tylmanowej. W kategorii Seniorów rywalizowały drużyny: LKS Lubań Tylmanowa, GLKS Zyndram Łącko, SKS Sokolica Krościenko oraz KS
Jarmuta.

W pierwszym pojedynku półfinałowym piłkarze Zyndram-u Łącko rywalizowała z zawodnikami KS Jarmuta. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1. Jednak w rzutach karnych lepsza okazała się drużyna z Łącka. W drugim półfinale zmierzyli się zawodnicy Sokolicy Krościenko z piłkarzami LKSu Lubań Tylmanowa. Mecz ten również zakończył się remisem. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne - lepsi okazali się zawodnicy z Tylmanowej. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Krościenka pokonała gospodarzy - KS Jarmutę. W pojedynku o pierwsze miejsce triumfował LKS Lubań Tylmanowa.

Najlepszym bramkarzem XV Turnieju Piłkarskim o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica został Henryk Gołdyn, zawodnik LKS Lubań Tylmanowa. Natomiast najlepszym piłkarzem Turnieju Bartek Kołodziej również przedstawiciel drużyny z Tylmanowej.

Nagrody zwycięzcom wręczyli burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorz Niezgoda oraz prezes KS Jarmuta Ireneusz Hamerski.

Seniorzy:
1. LKS Lubań Tylmanowa
2. GLKS Zyndram Łącko
3. SKS Sokolica Krościenko

Trampkarze:
1. LKS Lubań Tylmanowa
2. KS Jarmuta


jd/ pieniny24.pl

KomentarzeTabela - Klasa okręgowa

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Jordan Jordanów 7 18
2. Zawrat Bukowina Tatrzańska 7 16
3. AKS Ujanowice 8 16
4. Lubań Tylmanowa 7 13
5. Wiatr Ludźmierz 8 13
6. Orkan Raba Wyżna 8 13
7. Turbacz Mszana Dolna 8 13
8. Babia Góra Lipnica Wielka 8 12
9. Huragan Waksmund 7 11
10. LKS Jodłownik 7 9
11. Krokus Przyszowa 7 9
12. Płomień Limanowa 7 5
13. Gorce Kamienica 8 1
14. Słomka Siekierczyna 7 1
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama