30.06.2022 | Czytano: 861

NALP. Mix40 liderem na półmetku

Zakończyła się I runda rozgrywek w II lidze rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.



 
Przerwę wakacyjną na pozycji lidera spędzą gracze Mix40, którzy na zakończenie tej części sezonu łatwo uporali się z Damixem, ogrywając go 7:0.
 
Zacięty bój o pozycję wicelidera stoczyli ze sobą Chłopcy z PRL i Wierchy Lasek. Ostatecznie gole Polaka i Sołtysa dały wygraną tym pierwszym.
 
Raczej niespodziewanie punkty straciła Supra, która zremisowała spotkanie z Wawel Team, a mogła nawet je przegrać bowiem przegrywała już 1:3. Okrasą nie tylko tego meczu, ale całej kolejki było trafienie Kuklińskiego, zdobyte uderzeniem z własnej połowy.
 
Pewnie trzy punkty „zaksięgowała”  ekipa White Bears, która 4:0 ograła drużynę ARTcoders.
 
Do zwycięstwa 6:3 nad Pubem po bandzie drużynę Pasieki Bzyk poprowadził duet Leśniowski – A. Czubernat, który podzielił się łupem bramkowym.
 
Damix – Mix40 0:7 (0:3): Dobrzyński 2, K. Nycz 2, M. Nycz, Haczak, Dziekan. 
 
Pub po bandzie – Pasieka Bzyk 3:6 (3:4): Guzik, Szewczyk, Żółtek – R. Leśniowski 4, A. Czubernat 2.
 
Wawel Team – Supra 3:3 (1:1): Skuta, Pałasz, Duda – Kukliński 2, Traczyk.
 
Chłopcy z PRL – Wierchy Lasek 2:0 (1:0): Polak, Sołtys.
 
ARTcoders – White Bears 0:4 (0:2): W. Gąsienica Makowski 3, J. Gąsienica Makowski.

Reklama

Komentarze





Tabela - III liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Cracovia II 1 3
2. Avia Świdnik 1 3
3. Sokół Sieniawa 1 3
4. Lublinianka Lublin 1 3
5. Wieczysta Kraków 1 3
6. Orlęta Radzyń Podlaski 1 3
7. Wisłoka Dębica 1 3
8. Chełmianka Chełm 1 1
9. Podlasie Biała Podlaska 1 1
10. Korona II Kielce 1 1
11. Podhale Nowy Targ 1 1
12. KS Wiązownica 1 0
13. ŁKS Łagów 1 0
14. Stal Stalowa Wola 1 0
15. Czarni Połaniec 1 0
16. Unia Tarnów 1 0
17. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 0
18. Wisła Sandomierz 1 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 13.08
    11:00
    Orkan Szczyrzyc - Bocheński KS V liga
  • 11:00
    Zalesianka Zalesie - Radłovia Radłów V liga
  • 15:00
    Płomień Limanowa - Huragan Waksmund Klasa Okręgowa
  • 15:00
    Dunajec Nowy Sącz - Tuchovia Tuchów V liga
  • 15:30
    Orkan Raba Wyżna - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa Okręgowa
  • 16:00
    ŁKS Łagów - Korona II Kielce III liga
  • 17:00
    Orawa Jabłonka - Wierchy Lasek Klasa A
  • 17:00
    Lublinianka Lublin - Cracovia II III liga
  • 17:00
    Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica III liga
  • 17:00
    Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów III liga
  • 17:00
    Podlasie Biała Podlaska - Wieczysta Kraków III liga
  • 17:00
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica III liga
  • 17:00
    Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik III liga
  • 17:00
    Watra Białka Tatrzańska - Korona Niedzieliska V liga
  • 17:00
    GLKS Gromnik - Dunajec Zakliczyn V liga
  • 17:00
    Kolejarz Stróże - Sokół Słopnice V liga
  • 17:00
    Słomka Siekierczyna - Turbacz Mszana Dolna Klasa Okręgowa
  • 18:00
    AKS Ujanowice - Krokus Przyszowa Klasa Okręgowa
  • 18:00
    Unia Naprawa - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 18:00
    Lubań Tylmanowa - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 18:00
    GKS Łapsze Niżne - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 18:00
    Skalni Zaskale - Przełęcz Łopuszna Klasa A
  • 18:00
    Bór Dębno - Lokomotiv Chabówka Klasa A
    13.08
  • 11:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Granit Czarna Góra Klasa A
  • 15:00
    Jarmuta Szczawnica - Tarnovia Tarnów V liga
  • 16:00
    Gorce Kamienica - LKS Szaflary Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec III liga
  • 17:00
    Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm III liga
  • 18:00
    GKS Drwinia - Metal Tarnów V liga
  • 18:00
    Jordan Jordanów - Babia Góra Lipnica Wielka Klasa Okręgowa
    14.08
  • 17:30
    Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec Klasa Okręgowa
    17.08
zobacz więcej
reklama