26.06.2022 | Czytano: 1719

Klasa B: Przełęcz bez potknięcia na ostatniej prostej

W grupie I awans tydzień temu wywalczyli gracze z Lasku. Dziś poznaliśmy zwycięzcę grupy II. W przyszłym sezonie w A klasie zobaczymy Przełęcz, która utrzymała przewagę nad drugim Gorcem.

GRUPA I
Janosik Sieniawa – Krokus Pyzówka 3:3
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – Wierchy Lasek 4:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Delta Pieniążkowice 5:2

GRUPA II
Spisz Krempachy – Przełęcz Łopuszna 1:3
Spływ Sromowce Wyżne – ZKP Asy Zakopane 2:1
Gronik Gronków – Gorc Ochotnica 1:4

kk/ 

Reklama

Komentarze





Tabela - Klasa A

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Bór Dębno 8 19
2. Skalni Zaskale 8 19
3. Lubań Tylmanowa 8 18
4. Czarni Czarny Dunajec 8 16
5. Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II 8 15
6. Wierchy Lasek 8 15
7. Granit Czarna Góra 8 12
8. Lokomotiv Chabówka 8 11
9. Przełęcz Łopuszna 8 10
10. Orawa Jabłonka 8 8
11. Dunajec Ostrowsko 8 7
12. GKS Łapsze Niżne 8 3
13. Biali Biały Dunajec 8 3
14. Unia Naprawa 8 1
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 02.10
    14:00
    Przełęcz Łopuszna - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    KS Wiązownica - Korona II Kielce III liga
  • 15:00
    Biali Biały Dunajec - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 15:00
    Sokół Sieniawa - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski III liga
  • 15:00
    Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna Klasa Okręgowa
  • 15:30
    Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska III liga
  • 16:00
    Sokół Słopnice - Bocheński KS V liga
  • 16:00
    Dunajec Zakliczyn - Radłovia Radłów V liga
  • 16:00
    Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ III liga
  • 16:00
    Wierchy Pasierbiec - Babia Góra Lipnica Wielka Klasa Okręgowa
  • 16:00
    Orawa Jabłonka - Lubań Tylmanowa Klasa A
  • 16:30
    GKS Łapsze Niżne - Unia Naprawa Klasa A
  • 16:30
    Lokomotiv Chabówka - Granit Czarna Góra Klasa A
  • 16:30
    Kolejarz Stróże - Tarnovia Tarnów V liga
  • 16:30
    GLKS Gromnik - Orkan Szczyrzyc V liga
  • 16:30
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
    02.10
  • 16:30
    Skawianin Skawa - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 1
  • 16:30
    KS Luboń Skomielna Biała - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
    08.10
zobacz więcej
reklama