07.05.2022 | Czytano: 1768

Klasa B: Sobota dniem gości

We wszystkich 4 spotkaniach rozegranych w sobotę triumfowali goście. Kolejkę zainaugurowali w piątek gracze Wisły i Krokusa. W tym meczu pewną wygraną odnieśli gospodarze.

GRUPA I
A.P. Wisła Czarny Dunajec – Krokus Pyzówka 6:0
Janosik Sieniawa – Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre 0:1
Delta Pieniazkowice – Skawianin Skawa 0:3
Podgórki Krauszów – Wierchy Lasek 2:4
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Bystry Nowe Bystre 4:3

GRUPA II
KS Husarz Łapsze Wyżne – Gorc Ochotnica 1:4
Przełęcz Łpouszna – Zor Frydman 7:0
ZKP Asy Zakopane – Spisz Krempachy 1:4

Spływ Sromowce Wyżne – Gronik Gronków 0:3

kk/

Komentarze





Tabela - Klasa B - Gr. 2

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Gronik Gronków 15 40
2. Przełęcz Łopuszna 15 38
3. Gorc Ochotnica 15 35
4. Sokolica Krościenko 15 28
5. Spisz Krempachy 15 24
6. ZKP Asy Zakopane 15 20
7. KS Husarz Łapsze Wyżne 15 15
8. Łęgi Nowa Biała 15 14
9. Grel Trute 20 14
10. Zor Frydman 16 11
11. Spływ Sromowce Wyżne 14 7
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 25.05
    17:30
    Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 17:30
    Poprad Muszyna - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
    25.05
  • 00:00
    Grel Trute - Przełęcz Łopuszna Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 17:00
    Wierchy Lasek - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 17:30
    Gorc Ochotnica - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 17:30
    Spisz Krempachy - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 18:00
    Skawianin Skawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
    28.05
  • 00:00
    Janosik Sieniawa - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    Bystry Nowe Bystre - AP Wisła Czarny Dunajec Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 1
  • 17:00
    Gronik Gronków - Sokolica Krościenko Klasa B - Gr. 2
    29.05
zobacz więcej
reklama