08.05.2022 | Czytano: 3739

Klasa A: Udane derby (+zdjęcia)

W sobotę pierwsze trzy mecze kolejnej kolejki A klasy zaplanowano w Chabówce, Jabłonce i Tylmanowej. W niedzielę zaplanowano spotkania w Białym Dunajcu, Jordanowie i Zakopanem.

Lokomotiv Chabówka - Lubań Maniowy II Zapora Kluszkowce 1:7 (0:5)
0:1 Franczak 6
0:2 Franczak 11
0:3 Kopytko 12
0:4 Sikora M. 24
0:5 Franczak 30
1:5 Sularz Bartłomiej 60
1:6 Sikora M. 76
1:7 Hagowski 90
Lokomotiv: Góra - Smętek, Miśkowiec, Rapacz, Florczyk, Czyszczoń P., Łukaszka, Rapacz, Ślaga, Mrożek, Macioł (rezerwowi: Sularz, Czyszczoń T., Łapsa, zapała, Nawara, Aksamit)
Lubań II Zapora: Berlizov - Koczór, Kopytko, Ostachowski, Bednarczyk, Leśnicki, Miranda, Jandura, Sikara, Franczak, Hagowski (rezerwowi: Jazgar, Dziatkowicz, Klag, Plewa, Słowik)

Lubań Tylmanowa - GKS Łapsze Niżne 7:1 (4:0)
1:0 Kurnyta 5 
2:0 Adamczyk 10
3:0 Kwit 17
4:0 Kołodziej 20
5:0 Kurnyta 55
6:1 Kuruc z karnego 66
7:1 Adamczyk 90
Lubań: Gołdyn H. - Ziemanek, Lizoń, Hebda, Kołodziej, Noworolnik, Kurnyta, Adamczyk, Ligas Marcin, Zep. Kwit (rezerwowi: Ligas Maciej, Zacher, Kozielec)
Łapsze: Rusnarczyk - Brynczka, Borowski, Handzel, Sztuczka, Jandura, Truty, Kuruc, Topór, Kubasek, Stanek (rezerwowi: Milaniak)

Orawa Jabłonka - Dunajec Ostrowsko 1:1 (0:1)
Bramkę dla Orawy zdobył Bełciak, dla Dunajca Wodziak
Orawa: Potaczek - Bełciak, Kasprzak, Sikora, Smutek, Możdżeń, Dworszczak, Andrasiak, Baraściak, Styruła, Bełciak (rezerwowi: Marzec K., Marzec M., Utrata, Krzysiak)
Dunajec: Gucwa - Krupa, Wodziak, Wszołek, Kamiński Ksawiery, Kamiński Kamil, Moczarny, Korczak, Kuchta, Jaworski, Kozieł.

Biali Biały Dunajec - Bór Dębno 0:1 (0:0)
0:1 Dutkiewicz z karnego 64
Biali: Bryjak - Jamrozowicz, Karpiel, Gąsior, Polak, Antoł, Karpiel, Franosz, Łukaszczyk P., Fryzowicz, Skupień D. (rezerwowi: Niemiec, Łukaszczyk A., Tkaczuk, Bachleda-Baca, Tylka, Skupień W.)
Bór: Pyrek - Potoczak K., Gąsiorek, Brynczka, Grzywnowicz, Iglar, Kozioł, Potoczak M, potoczak P., Dutkiewicz, Myśliwiec (rezerwowi; Zoń, Kudasik, Regiec, Ćwiertnia, Wróbel)

KS Zakopane - Orkan Raba Wyżna 1:1 (0:1)
0:1 Saleh 37
1:1 Zakopane 80
Zakopane: Stopka - Cudzich, Bogdanowicz, Stalmach S., Stalmach K., Lipowy, Klement, Szczygieł, Gorlicki, Hatkowski, Król (rezerwowi: Wszołek, Gąsienica-Makowski, Souz de Lima, Celej)
Orkan: Szklarz M. - Świder, Kojs, Leśniak, Gromczak, Skawski, Firek, Kasiniak Ł., Borzęcki, Filipek, Saleh (rezerwowi: Polak, Kasiniak P., Szklarz T., Trybuła, Pałasz)

Jordan Jordanów - Unia Naprawa 2:1 (0:0)
1:0 Tyrpa G. 55
1:1 Święchowicz 78
2:1 Brzana 85
Jordan: Teper - Ferek, Radoń, Ryś, Burtan, Tyrpa G., Dziadkowiec, Wójciak, Wróbel, Brzana, Gancarczyk (rezerwowi: Sum, Wójtowicz, Kołodziejczyk, Sarna, Tyrpa F., Jochymek, Radoń K.)
Unia: Wojdyła - Żegleń R., Święchowicz, Noak, Proszek, Mirek, Masłowiec, Flaga, Białoński, Żegleń M., Mastela (rezerwowi: Święchowicz, Żur, Zając, Bal, Kulka)

Pierwsza połowa bez bramek, ale gdyby liczyć okazję do zdobycia gola to 3:1 dla nas - opisał pierwszą część derbowego spotkania Piotr Hanusiak z Jordana. - Druga połowa wyrównana - akcja za akcję jak w ringu bokserskim. Goście w doliczonym czasie mieli okazję wyrównać ale piłka przeszła ponad bramką. Generalnie dobry mecz, jak przystało na derby - podsumowuje.

wo/

Masz informacje na temat tych meczy, chcesz coś uzupełnić lub dodać? Podziel się z nami i naszymi Czytelnikami! Dzwoń lub wyślij sms na nr 790473860, możesz też wysłać mail na redakcja@sportowepodhale.pl lub znaleźć nas na facebook.com/sportowepodhale

 

Komentarze





Tabela - IV Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 28 78
2. Limanovia Limanowa 28 57
3. Lubań Maniowy 27 53
4. Poprad Muszyna 27 52
5. Okocimski KS Brzesko 29 50
6. Wierchy Rabka Zdrój 27 50
7. Wolania Wola Rzędzińska 27 48
8. Glinik Gorlice 28 47
9. Watra Białka Tatrzańska 28 45
10. Kolejarz Stróże 28 44
11. Tarnovia Tarnów 28 39
12. Metal Tarnów 28 33
13. Sokół Słopnice 27 31
14. Skalnik Kamionka Wielka 28 25
15. Dunajec Zakliczyn 28 20
16. Bocheński KS 28 19
17. Jarmuta Szczawnica 28 19
18. Radłovia Radłów 28 3
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 25.05
    17:30
    Lubań Maniowy - Wierchy Rabka Zdrój IV Liga
  • 17:30
    Poprad Muszyna - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza IV Liga
    25.05
  • 00:00
    Grel Trute - Przełęcz Łopuszna Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Łęgi Nowa Biała - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 17:00
    Wierchy Lasek - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 17:30
    Gorc Ochotnica - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 17:30
    Spisz Krempachy - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 18:00
    Skawianin Skawa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
    28.05
  • 00:00
    Janosik Sieniawa - KS Luboń Skomielna Biała Klasa B - Gr. 1
  • 00:00
    Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    Bystry Nowe Bystre - AP Wisła Czarny Dunajec Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 1
  • 17:00
    Gronik Gronków - Sokolica Krościenko Klasa B - Gr. 2
    29.05
zobacz więcej
reklama