19.09.2021 | Czytano: 2780

Klasa B: Starcie czołowej czwórki

W sobotę zagrały wszystkie cztery czołowe zespoły I grupy klasy B. Po rozstrzygnięciach ich starć na fotel lidera wskakują gracze z Rokicin Podhalańskich.

GRUPA I
Skawianin Skawa – Krokus Pyzówka 4:4
Wierchy Lasek – Delta Pieniążkowice 3:0
Janosik Sieniawa – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1:2
Bystry Nowe Bystre – Podgórki Krauszów 4:4
Lepietnica Klikuszowa – AP Wisła Czarny Dunajec 0:1
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – KS Luboń Skomielna Biała 7:0



GRUPA II
Gorc Ochotnica – Sokolica Krościenko 4:1
Zor Frydman – ZKP Asy Zakopane 0:0
Łęgi Nowa Biała – Spływ Sromowce Wyżne 1:2
Gronik Gronków – Przełęcz Łopuszna 2:2
Grel Trute – KS Husarz Łapsze Wyżne 2:4


kk

Komentarze







Tabela - Klasa B - Gr. 2

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Przełęcz Łopuszna 8 20
2. Gronik Gronków 8 19
3. Gorc Ochotnica 7 16
4. Spisz Krempachy 8 14
5. Sokolica Krościenko 8 12
6. Grel Trute 9 11
7. KS Husarz Łapsze Wyżne 7 9
8. Łęgi Nowa Biała 9 8
9. Zor Frydman 8 7
10. ZKP Asy Zakopane 8 7
11. Spływ Sromowce Wyżne 8 3
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 17.10
    15:00
    Bór Dębno - Unia Naprawa Klasa A
  • 15:00
    Wierchy Rabka Zdrój - Watra Białka Tatrzańska IV Liga
  • 15:00
    Wolania Wola Rzędzińska - Kolejarz Stróże IV Liga
  • 15:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Sokolica Krościenko Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Łęgi Nowa Biała - ZKP Asy Zakopane Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Gronik Gronków - Zor Frydman Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Spisz Krempachy - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - AP Wisła Czarny Dunajec Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Bystry Nowe Bystre - Wierchy Lasek Klasa B - Gr. 1
  • 15:30
    Czarni Czarny Dunajec - Babia Góra Lipnica Wielka V Liga
  • 15:30
    Huragan Waksmund - Krokus Przyszowa V Liga
  • 16:00
    KS Husarz Łapsze Wyżne - Przełęcz Łopuszna Klasa B - Gr. 2
    17.10
  • 15:00
    Podgórki Krauszów - Skawianin Skawa Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Wierchy Lasek - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 15:00
    Dunajec Ostrowsko - Bór Dębno Klasa A
  • 15:00
    Orawa Jabłonka - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 15:00
    Gorc Ochotnica - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Orkan Raba Wyżna - Skalni Zaskale Klasa A
  • 15:00
    Unia Naprawa - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II Klasa A
    23.10
  • 11:00
    Delta Pieniążkowice - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre Klasa B - Gr. 1
  • 11:00
    KS Zakopane - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 11:00
    Zor Frydman - Grel Trute Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Krokus Pyzówka - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
    24.10
zobacz więcej
reklama