02.02.2009 | Czytano: 1541

Freelancer bliżej mistrzostwa

W hali KS Gorce, rozegrany został finałowy mecz Amatorskiej Ligi Unihokeja na Podhalu! O tytuł ubiegały się zespoły Elita Blast oraz Gorce Freelancer Team. Mecz był bardzo wyrównany, jak przystało na finał, jednak z niewielką przewagą Freelancera!

W pierwszej połowie uśpili rywala zyskując nieznaczną przewagę. W znacznym stopniu przyczynił się do tego Łukasz Ślusarek , który brylował na boisku, mówiąc sportowym żargonem „ciągnął grę”. Zespół Elity znany jest z tego, że się nie poddaje i jest specjalistą od odrabiania strat. Nie inaczej było w tym. Przed końcem połowy doprowadził do stanu 5:5!

W drugiej połowie drużyny szły łeb w łeb. Na gol, odpowiadano golem. Lecz jak przystało na ubiegłorocznego mistrza ligi, Freelancer nie pozwolił wydrzeć sobie zwycięstwa, kończąc spotkanie wynikiem 9:8!