08.08.2020 | Czytano: 3808

Klasa B: Łęgi z pierwszym trafieniem (+ zdjęcia)

AKTUALIZACJA Strzelanie w Podhalańskiej klasie B rozpoczęte. W jedynym zaplanowanym na sobotę spotkaniu, Łęgi pokonują na wyjeździe Podgórki. Niedziela w grupie I należy do gospodarzy, w grupie II pojedynki okazały się znacznie bardziej wyrównane.

GRUPA I
KS Luboń Skomielna Biała – Krokus Pyzówka 2:1 (1:1)
Skałka Rogoźnik – Szarotka Chochołów 4:0
Grel Trute – Delta Pieniążkowice 3:1
Lepietnica Klikuszowa – Janosik Sieniawa 4:1

GRUPA II
Podgórki Krauszów – Łęgi Nowa Biała 0:1 (0:0)
Watra Białka Tatrzańska II – Gronik Gronków 0:3 – walkower
Zor Frydman – Gorc Ochotnica 0:0
Spisz Krempachy – Lubań Maniowy – Zapora Kluszkowce II 2:2
Spływ Sromowce Wyżne – KS Husarz łapsze Wyżne 3:1

kk/
zdjęcia z meczu 
Zor Frydman – Gorc Ochotnica Krzysztof Garbacz

Krzysztof Garbacz

Komentarze







Tabela - Liga okręgowa

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Jarmuta Szczawnica 8 20
2. LKS Szaflary 8 19
3. Wiatr Ludźmierz 8 16
4. Huragan Waksmund 8 16
5. Zalesianka Zalesie 8 16
6. AKS Ujanowice 8 14
7. Wierchy Pasierbiec 8 13
8. Babia Góra Lipnica Wielka 8 11
9. Czarni Czarny Dunajec 8 10
10. Granit Czarna Góra 8 9
11. Jordan Jordanów 8 7
12. Krokus Przyszowa 8 6
13. Turbacz Mszana Dolna 8 4
14. Laskovia Laskova 8 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 26.09
    16:00
    Lubań Tylmanowa - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 16:00
    KS Zakopane - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa A
  • 16:00
    Wierchy Lasek - ZKP Asy Zakopane Klasa A
  • 16:00
    Laskovia Laskova - Huragan Waksmund Liga okręgowa
  • 16:00
    Krokus Przyszowa - Jarmuta Szczawnica Liga okręgowa
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Skalni Zaskale Klasa A
    26.09
  • 11:00
    Zor Frydman - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    Unia Naprawa - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 14:00
    Orawa Jabłonka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 2
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 16:00
    Gorce Rdzawka - Bór Dębno Klasa A
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Gorc Ochotnica - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    AKS Ujanowice - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 16:00
    Czarni Czarny Dunajec - Turbacz Mszana Dolna Liga okręgowa
  • 16:00
    Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
  • 16:00
    Jordan Jordanów - Wiatr Ludźmierz Liga okręgowa
    27.09
zobacz więcej
reklama