22.06.2020 | Czytano: 1279

Zmiany terminów Pucharu Polski

KOMISJA GIER MZPN PODOKRĘG NOWY SĄCZ PODAJE TERMINY DOKAŃCZANYCH ZAWODÓW PUCHARU POLSKI W SEZONIE 2019/2020.


 
 ZAWODNIKAMI URAWNIONYMI DO GRY W PP SA ZAWODNICY UPRAWNIENI DO GRY WDANEJ DRUŻYNIE DO KOŃCA MAJA 2020 R.
 
 
 
 TERMINY ZAWODÓW PUCHARU POLSKI:
DATA GODZ. POZIOM ZAWODÓW GOSPODARZE GOŚCIE
 
03.07.2020 17.00 FINAŁ NA SZCZEBLU PODOKRĘGU NOWY SĄCZ BARCICZANKA POPRAD MUSZYNA
05.07.2020 17.00 PÓŁFINAŁ NA SZCZEBLU TZW. OKRĘGU LIMANOVIA PODHALE
08.07.2020 16.30 PÓŁFINAŁ NA SZCZEBLU TZW. OKRĘGU BARCICZANKA/POPRAD MUSZYNA PPN GORLICE
12.07.2020 16.30 FINAŁ NA SZCZEBLU TZW. OKRĘGU    
19.07.2020   PÓŁFINAŁ NA SZCZEBLU MAŁOPOLSKI    
22.07.2020   FINAŁ NA SZCZEBLU MAŁOPOLSKI    
 
W ROZGRYWKACH NA SZCZEBLU TZW. OKRĘGU MOŻE BYĆ ZMIENIONA DATA ZAWODÓW, ALE ZA ZGODĄ OBU ZAINTERESOWANYCH KLUBÓW, oraz po dopełnieniu wszelkich formalności z KG MZPN Podokręg Nowy Sącz
Zawody odbywają się zgodnie Z Regulaminem PP MZPN Kraków  na sezon  2019/20. W przypadku remis sędzia zarządza serię rzutów karnych zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Wszelkie wynikłe spory rozstrzyga Komisja Gier MZPN Podokręgu Nowy Sącz.
 

Komentarze







Tabela - III Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wisła Puławy 10 27
2. Sokół Sieniawa 9 19
3. Avia Świdnik 9 18
4. Wisła Sandomierz 9 18
5. ŁKS Łagów 9 16
6. Podhale Nowy Targ 6 14
7. Wisłoka Dębica 10 13
8. Siarka Tarnobrzeg 9 12
9. Chełmianka Chełm 9 12
10. Wólczanka Wólka Pełkińska 8 11
11. Stal Kraśnik 10 11
12. Orlęta Radzyń Podlaski 8 10
13. Stal Stalowa Wola 6 10
14. Lewart Lubartów 10 10
15. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 9
16. Korona II Kielce 9 9
17. Cracovia II 9 8
18. KS Wiązownica 9 7
19. Podlasie Biała Podlaska 7 7
20. Jutrzenka Giebułtów 5 6
21. Hetman Zamość 9 2
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 23.09
    16:00
    Wierchy Rabka Zdrój - Watra Białka Tatrzańska IV Liga
    23.09
  • 16:00
    Lubań Tylmanowa - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 16:00
    KS Zakopane - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa A
  • 16:00
    Wierchy Lasek - ZKP Asy Zakopane Klasa A
  • 16:00
    Laskovia Laskova - Huragan Waksmund Liga okręgowa
  • 16:00
    Krokus Przyszowa - Jarmuta Szczawnica Liga okręgowa
  • 16:00
    Orkan Raba Wyżna - Skalni Zaskale Klasa A
    26.09
  • 11:00
    Zor Frydman - KS Husarz Łapsze Wyżne Klasa B - Gr. 2
  • 13:00
    Unia Naprawa - Janosik Sieniawa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa Klasa B - Gr. 1
  • 13:00
    GKS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 13:00
    Przełęcz Łopuszna - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 14:00
    Spisz Krempachy - Podgórki Krauszów Klasa B - Gr. 2
  • 14:00
    Orawa Jabłonka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 14:30
    Babia Góra Lipnica Wielka - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 16:00
    Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Krokus Pyzówka Klasa B - Gr. 1
  • 16:00
    Gorce Rdzawka - Bór Dębno Klasa A
  • 16:00
    Gorc Ochotnica - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    Spływ Sromowce Wyżne - Łęgi Nowa Biała Klasa B - Gr. 2
  • 16:00
    AKS Ujanowice - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 16:00
    Czarni Czarny Dunajec - Turbacz Mszana Dolna Liga okręgowa
  • 16:00
    Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
  • 16:00
    Jordan Jordanów - Wiatr Ludźmierz Liga okręgowa
    27.09
zobacz więcej
reklama