11.03.2020 | Czytano: 1845

Hokejowy sezon zakończony! Nie będzie półfinałów play off!

Świat sportu nigdy nie mierzył się z takimi problemami. Rozgrywki bez publiczności, zawieszanie rozgrywek lub ich zakończenie. Pierwsi decyzję o zakończeniu sezonu podjęli działacze PZHL. 
PZHL na dzisiejszym spotkaniu z przedstawicielami klubów uczestniczących w półfinałach play off podjął decyzję o zakończeniu sezonu. Pierwszy mecz mistrza kraju GKS Tychy z GKS Katowice zaplanowany był na czwartek, a dzień później do rywalizacji przystąpić miała druga para Unia Oświęcim z JKH Jastrzębie.

Zostały zakończone również rozgrywki Polskiej Ligi Hokeja na Lodzie Kobiet, II ligi, Centralnej Ligi Juniorów oraz wszystkie rozgrywki okręgowe.
 
O pozostałych ustaleniach dotyczących sezonu 2019/2020 poinformujemy w osobnym komunikacie – czytamy w komunikacie PZHL zamieszczonym polskihokej.eu
 
Wcześniej IIHF odwołała mistrzostwa świata kobiet grupy IB w Katowicach. Decyzja w sprawie czempionatu globu mężczyzn dywizji IA, które mają się odbyć na przełomie kwietnia i maja również w Katowicach, zapadnie do końca marca.
 
Stefan Leśniowski

Komentarze

PLHK B

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. KS Cracovia 1906 15 42
2. KHNLK Kojotki Naprzód Janów 15 21
3. UKH Białe Jastrzębie 15 18
4. MMKS Podhale Nowy Targ 15 6
zobacz wszystkie tabele
reklama