13.01.2020 | Czytano: 1049

III ZIOM: Półfinały bez górali (+zdjęcia)

Dzisiaj odbyły się ostatnie mecze fazy grupowej turnieju chłopców w hokeju na lodzie 3x3. Wyłoniono półfinałowe pary.

Z dwóch drużyn, w których grali nowotarscy hokeiści z MMKS Podhale, żadnej nie udało się dotrzeć do fazy pucharowej. Do półfinału z pierwszego miejsca awansowali Zieloni i zmierzą się z Czarnymi. Drugą parę półfinałową utworzą Brązowi i Czerwoni Aleksa Menca.

W dzisiejszych porannych meczach, Zieloni w odstępie niecałej minuty w końcówce meczu dwukrotnie trafili do bramki Pomarańczowych i zwyciężyli z drużyną Jakuba Michalskiego 8:6. Brązowi z kolei pokonali dotychczas najsłabszą ekipę turnieju - Niebieskich aż 14:2.

W sesji wieczornej Czerwoni z Aleksem Mencem w składzie pokonali Niebieskich Jakuba Trzebuni 18:11. Pomarańczowi Jakuba Michalskiego ulegli Szarym 2:5. Czarni okazali się lepsi od Zielonych, wygrywając 6:4. Natomiast Brązowi nie dali dogonić się Żółtym i triumfowali 8:6.

Pomarańczowi wystąpili w składzie: Jakub Michalski,. Hamnett (Singapur), Rodrigez (Meksyk), Yuki (Japonia), Remolato (Włochy), Lewis (Nowa Zelandia), Kim (Korea), Dobnig (Austria), Kechter (Niemcy), Weidemann (Węgry), Michellod (Szwajcaria), Nowoziłow (Rosja), Szostak (Białoruś).

Niebiescy: Jakub Trzebinia, Chen (Tajwan), Chapman (Nowa Zelandia), Guclu (Turcja), Hong (Korea), Assavojuk (Niemcy), Valciukas (Litwa), Laugille (Australia), Hamill (W. Brytania), Kuevitta (Estonia), Terrsaneo (Japonia), Hansen (Dania).

Stefan Leśniowski
 

Komentarze

PLHK B

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. KS Cracovia 1906 14 39
2. KHNLK Kojotki Naprzód Janów 14 21
3. UKH Białe Jastrzębie 14 15
4. MMKS Podhale Nowy Targ 14 6
zobacz wszystkie tabele
reklama