29.08.2019 | Czytano: 3641

Drabinka Pucharu Polski

W siedzibie Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej rozlosowana Puchar Polski na podhalańskim szczeblu.


W siedzibie Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej rozlosowana Puchar Polski na podhalańskim szczeblu.


Reklama

Komentarze





Tabela - Klasa B - Gr. 1

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0 0
2. Delta Pieniążkowice 0 0
3. Bystry Nowe Bystre 0 0
4. AP Wisła Czarny Dunajec 0 0
5. Janosik Sieniawa 0 0
6. Podgórki Krauszów 0 0
7. KS Luboń Skomielna Biała 0 0
8. Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 0 0
9. Skawianin Skawa 0 0
10. Krokus Pyzówka 0 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 13.08
    11:00
    Orkan Szczyrzyc - Bocheński KS V liga
  • 11:00
    Zalesianka Zalesie - Radłovia Radłów V liga
  • 15:00
    Płomień Limanowa - Huragan Waksmund Klasa Okręgowa
  • 15:00
    Dunajec Nowy Sącz - Tuchovia Tuchów V liga
  • 15:30
    Orkan Raba Wyżna - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa Okręgowa
  • 16:00
    ŁKS Łagów - Korona II Kielce III liga
  • 17:00
    Orawa Jabłonka - Wierchy Lasek Klasa A
  • 17:00
    Lublinianka Lublin - Cracovia II III liga
  • 17:00
    Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica III liga
  • 17:00
    Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów III liga
  • 17:00
    Podlasie Biała Podlaska - Wieczysta Kraków III liga
  • 17:00
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica III liga
  • 17:00
    Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik III liga
  • 17:00
    Watra Białka Tatrzańska - Korona Niedzieliska V liga
  • 17:00
    GLKS Gromnik - Dunajec Zakliczyn V liga
  • 17:00
    Kolejarz Stróże - Sokół Słopnice V liga
  • 17:00
    Słomka Siekierczyna - Turbacz Mszana Dolna Klasa Okręgowa
  • 18:00
    AKS Ujanowice - Krokus Przyszowa Klasa Okręgowa
  • 18:00
    Unia Naprawa - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 18:00
    Lubań Tylmanowa - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 18:00
    GKS Łapsze Niżne - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 18:00
    Skalni Zaskale - Przełęcz Łopuszna Klasa A
  • 18:00
    Bór Dębno - Lokomotiv Chabówka Klasa A
    13.08
  • 11:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Granit Czarna Góra Klasa A
  • 15:00
    Jarmuta Szczawnica - Tarnovia Tarnów V liga
  • 16:00
    Gorce Kamienica - LKS Szaflary Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec III liga
  • 17:00
    Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm III liga
  • 18:00
    GKS Drwinia - Metal Tarnów V liga
  • 18:00
    Jordan Jordanów - Babia Góra Lipnica Wielka Klasa Okręgowa
    14.08
  • 17:30
    Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec Klasa Okręgowa
    17.08
zobacz więcej
reklama