13.08.2019 | Czytano: 1668

V Gonitwa Podhalańska

1 września w Spytkowicach zostanie rozegrana V. Gonitwa Podhalańska. Zawody upamiętniają wszystkich poległych w czasie drugiej wojny światowej.

Trasy biegów poprowadzone są przez tereny tzw. „Bitwy o Wysoką”. W tym roku wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w następujących kategoriach:
- 10 km terenowy bieg anglosaski
- 4 km terenowy bieg anglosaski
- 4 km Nordic Walking
- 10 km bieg służb mundurowych
- bieg z przeszkodami dla dzieci

Na zawodników czekają atrakcyjne pakiety startowe, w których znajdą się chociażby koszulki lub czapki/opaski firmy Attiq czy upominki od Projekt Zdrowie z Rabki.

W czasie trwania biegów rozegrane zostaną różne zabawy oraz konkursy, a widzowie oraz uczestnicy w rozmowie z Ekodoradcą będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat ekologicznych źródeł ogrzewania czy pozyskania dofinansowania na wymianę źródeł ogrzewania na bardziej przyjazne środowisku. Organizatorzy postarają się, aby nie zabrakło również militarnych akcentów.

Biegi zostaną rozegrane o następujących godzinach:
13:30 - rozgrzewka oraz biegi dla dzieci
14:30 - 4 km
15:10 - 10 km, 4 km Nordic Walking oraz bieg służb mundurowych

Po zawodach zostanie rozegrany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi m.ni przez firmy Kompleks Beskid Spytkowice, Audictus, Manfoot, Shefoot, Natura i Sztuka czy HiFitness

Ponadto wydarzenie wspierają także: Fundacja IDEA, Gmina Spytkowice i powiat nowotarski, klub biegowy ITMBW, Przystań w Kabanosie, Wykładziny Obiektowe ze Spytkowice i wiele innych.

Szczegółowy harmonogram oraz znajdziecie na stronie www.gonitwapodhalanska.pl

Zapraszamy!

materiał prasowy
 

Komentarze

reklama