23.07.2019 | Czytano: 2994

Rozlosowano Puchar Polski

W siedzibie Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej odbyło się losowanie pierwszej i drugiej rundy Pucharu Polski na podhalańskim szczeblu.

W pierwszej rundzie zagrają – 11 sierpnia
Spisz Krempachy - Unia Naprawa (17)
KS Chabówka – Lepietnica Klikuszowa (17)

W drugiej rundzie zmierzą się – 18 sierpnia
Gronik Gronków – NKP Podhale II (17)
Delta Pieniążkowice – Bór Dębno (17)
Skawianin Skawa - Spisz Krempachy / Unia Naprawa (17)
Wierchy Lasek – Przełęcz Łopuszna (17)
Krokus Pyzówka – Gorc Ochotnica (17)
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Janosik Sieniawa (17)
Grel Trute - KS Chabówka/ Lepietnica Klikuszowa (17)
SL
 

Reklama

Komentarze





Tabela - Klasa Okręgowa

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Orkan Raba Wyżna 1 3
2. Turbacz Mszana Dolna 1 3
3. Słomka Siekierczyna 1 3
4. Płomień Limanowa 1 3
5. Krokus Przyszowa 1 3
6. Zawrat Bukowina Tatrzańska 1 1
7. Wiatr Ludźmierz 1 1
8. Wierchy Pasierbiec 1 1
9. AKS Ujanowice 1 1
10. LKS Szaflary 1 0
11. Gorce Kamienica 1 0
12. Huragan Waksmund 1 0
13. Jordan Jordanów 1 0
14. Babia Góra Lipnica Wielka 1 0
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 13.08
    11:00
    Orkan Szczyrzyc - Bocheński KS V liga
  • 11:00
    Zalesianka Zalesie - Radłovia Radłów V liga
  • 15:00
    Płomień Limanowa - Huragan Waksmund Klasa Okręgowa
  • 15:00
    Dunajec Nowy Sącz - Tuchovia Tuchów V liga
  • 15:30
    Orkan Raba Wyżna - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa Okręgowa
  • 16:00
    ŁKS Łagów - Korona II Kielce III liga
  • 17:00
    Orawa Jabłonka - Wierchy Lasek Klasa A
  • 17:00
    Lublinianka Lublin - Cracovia II III liga
  • 17:00
    Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica III liga
  • 17:00
    Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów III liga
  • 17:00
    Podlasie Biała Podlaska - Wieczysta Kraków III liga
  • 17:00
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica III liga
  • 17:00
    Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik III liga
  • 17:00
    Watra Białka Tatrzańska - Korona Niedzieliska V liga
  • 17:00
    GLKS Gromnik - Dunajec Zakliczyn V liga
  • 17:00
    Kolejarz Stróże - Sokół Słopnice V liga
  • 17:00
    Słomka Siekierczyna - Turbacz Mszana Dolna Klasa Okręgowa
  • 18:00
    AKS Ujanowice - Krokus Przyszowa Klasa Okręgowa
  • 18:00
    Unia Naprawa - Dunajec Ostrowsko Klasa A
  • 18:00
    Lubań Tylmanowa - Czarni Czarny Dunajec Klasa A
  • 18:00
    GKS Łapsze Niżne - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 18:00
    Skalni Zaskale - Przełęcz Łopuszna Klasa A
  • 18:00
    Bór Dębno - Lokomotiv Chabówka Klasa A
    13.08
  • 11:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Granit Czarna Góra Klasa A
  • 15:00
    Jarmuta Szczawnica - Tarnovia Tarnów V liga
  • 16:00
    Gorce Kamienica - LKS Szaflary Klasa Okręgowa
  • 17:00
    Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec III liga
  • 17:00
    Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm III liga
  • 18:00
    GKS Drwinia - Metal Tarnów V liga
  • 18:00
    Jordan Jordanów - Babia Góra Lipnica Wielka Klasa Okręgowa
    14.08
  • 17:30
    Wiatr Ludźmierz - Wierchy Pasierbiec Klasa Okręgowa
    17.08
zobacz więcej
reklama