03.05.2018 | Czytano: 3658

Klasa B i C: Faworyci nie zawodzą (zdjęcia, tabele)

Póki co wszystkie wyżej notowane ekipy w B klasie zgarniają komplet oczek w swoich spotkaniach. Formą na wiosnę imponują zwłaszcza zawodnicy z Sieniawy. Bardzo emocjonujące spotkanie Lepietnicy z Grelem rozstrzygnęło się już w doliczonym czasie gry. W C klasie podział punktów w spotkaniu Husarza z Gorcami.

KLASA B GRUPA I
Lepietnica Klikuszowa – Grel Trute 4:3 (1:1)
Delta Pieniążkowice – Korona Piekielnik 2:0
Luboń Skomielna Biała – Janosik Sieniawa 0:4 (0:1)
Skałka Rogoźnik – Dunajec Ostrowsko 1:3 (0:1)
Skawianin Skawa – Wierchy Lasek 1:5 (0:2) 
Unia Naprawa – Wiatr Ludźmierz 0:4 (0:1)

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Wiatr Ludźmierz

15

38

37-8 (29)

2

Lepietnica Klikuszowa/Obidowa

15

36

44-21 (23)

3

Dunajec Ostrowsko

15

34

41-19 (22)

4

Delta Pieniążkowice

15

26

32-24 (8)

5

Janosik Sieniawa

15

23

28-20 (8)

6

Wierchy Lasek

15

18

35-38 (-3)

7

Grel Trute

15

17

29-33 (-4)

8

Unia Naprawa

15

16

24-36 (-12)

9

Skałka Rogoźnik/Stare Bystre

15

15

20-33 (-13)

10

KS Luboń Skomielna Biała

15

14

26-38 (-12)

11

Skawianin Skawa

15

14

18-35 (-17)

12

Korona Piekielnik

15

7

11-40 (-29)

KLASA B GRUPA II
Murań Jurgów – Gorc Ochotnica 1:3 (0:1)
KS Łapsze Niżne – Biali Biały Dunajec 1:1 (1:0) 
Łęgi Nowa Biała – Granit Czarna Góra 0:3 (0:3)
Spisz Krempachy – Spływ Sromowce Wyżne 3:1 (2:0)
Sokolica Krościenko – ZKP Asy Zakopane 1:2 (1:0) 

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Granit Czarna Góra

16

40

49-15 (34)

2

KS Łapsze Niżne

16

39

47-17 (30)

3

Gorc Ochotnica

16

34

50-24 (26)

4

Biali Biały Dunajec

15

30

40-21 (19)

5

LKS Szaflary II

14

29

29-16 (13)

6

ZKP Asy Zakopane

16

25

31-33 (-2)

7

Spływ Sromowce Wyżne

16

20

40-40 (0)

8

Łęgi Nowa Biała

15

19

31-36 (-5)

9

Spisz Krempachy

16

17

40-42 (-2)

10

Sokolica Krościenko

15

14

27-45 (-18)

11

Hetman Leśnica/Groń - wycofany z ligi

22

7

20-79 (-59)

12

Murań Jurgów

15

3

10-46 (-36)

KLASA C
KS Husarz Łapsze Wyżne – Gorce Rdzawka 1:1 (1:0)
Lepietnica II Klikuszowa – Bór Dębno 2:6 (0:4)
Krokus Pyzówka – Grom Morawczyna 1:2 (1:0)
Szarotka Chochołów – Zawrat II Bukowina Tatrzańska 2:0 (0:0)

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Bór Dębno

13

35

56-12 (44)

2

Grom Morawczyna

14

26

41-34 (7)

3

Gorce Rdzawka

12

24

40-18 (22)

4

Watra II Białka Tatrzańska

12

24

34-22 (12)

5

Szarotka Chochołów

13

22

34-31 (3)

6

Błyskawica Kacwin

13

21

34-28 (6)

7

Lepietnica II Klikuszowa/Obidowa

14

19

36-49 (-13)

8

KS Husarz Łapsze Wyżne

14

13

23-32 (-9)

9

Krokus Pyzówka

14

11

24-42 (-18)

10

Gronik Gronków

13

8

21-44 (-23)

11

Zawrat II Bukowina Tatrzańska

12

5

22-51 (-29)

12

Trzy Korony Sromowce Niżne - wycofane z ligi

0

0

0-0 (0)

 

kk/ zdjęcia: szczepan24 (Skałka - Dunajec), Fr. Pacyga (Spisz - Spływ)

 

Reklama

Komentarze





Tabela - V liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Watra Białka Tatrzańska 15 38
2. Bocheński KS 15 35
3. Sokół Słopnice 15 33
4. Kolejarz Stróże 15 30
5. GKS Drwinia 15 28
6. Tarnovia Tarnów 15 22
7. Dunajec Nowy Sącz 15 20
8. GLKS Gromnik 15 20
9. Metal Tarnów 15 20
10. Orkan Szczyrzyc 15 19
11. Zalesianka Zalesie 15 18
12. Korona Niedzieliska 15 17
13. Dunajec Zakliczyn 15 13
14. Radłovia Radłów 15 10
15. Jarmuta Szczawnica 15 8
16. Tuchovia Tuchów 15 7
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

zobacz więcej
reklama