03.05.2018 | Czytano: 3443

Klasa B i C: Faworyci nie zawodzą (zdjęcia, tabele)

Póki co wszystkie wyżej notowane ekipy w B klasie zgarniają komplet oczek w swoich spotkaniach. Formą na wiosnę imponują zwłaszcza zawodnicy z Sieniawy. Bardzo emocjonujące spotkanie Lepietnicy z Grelem rozstrzygnęło się już w doliczonym czasie gry. W C klasie podział punktów w spotkaniu Husarza z Gorcami.

KLASA B GRUPA I
Lepietnica Klikuszowa – Grel Trute 4:3 (1:1)
Delta Pieniążkowice – Korona Piekielnik 2:0
Luboń Skomielna Biała – Janosik Sieniawa 0:4 (0:1)
Skałka Rogoźnik – Dunajec Ostrowsko 1:3 (0:1)
Skawianin Skawa – Wierchy Lasek 1:5 (0:2) 
Unia Naprawa – Wiatr Ludźmierz 0:4 (0:1)

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Wiatr Ludźmierz

15

38

37-8 (29)

2

Lepietnica Klikuszowa/Obidowa

15

36

44-21 (23)

3

Dunajec Ostrowsko

15

34

41-19 (22)

4

Delta Pieniążkowice

15

26

32-24 (8)

5

Janosik Sieniawa

15

23

28-20 (8)

6

Wierchy Lasek

15

18

35-38 (-3)

7

Grel Trute

15

17

29-33 (-4)

8

Unia Naprawa

15

16

24-36 (-12)

9

Skałka Rogoźnik/Stare Bystre

15

15

20-33 (-13)

10

KS Luboń Skomielna Biała

15

14

26-38 (-12)

11

Skawianin Skawa

15

14

18-35 (-17)

12

Korona Piekielnik

15

7

11-40 (-29)

KLASA B GRUPA II
Murań Jurgów – Gorc Ochotnica 1:3 (0:1)
KS Łapsze Niżne – Biali Biały Dunajec 1:1 (1:0) 
Łęgi Nowa Biała – Granit Czarna Góra 0:3 (0:3)
Spisz Krempachy – Spływ Sromowce Wyżne 3:1 (2:0)
Sokolica Krościenko – ZKP Asy Zakopane 1:2 (1:0) 

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Granit Czarna Góra

16

40

49-15 (34)

2

KS Łapsze Niżne

16

39

47-17 (30)

3

Gorc Ochotnica

16

34

50-24 (26)

4

Biali Biały Dunajec

15

30

40-21 (19)

5

LKS Szaflary II

14

29

29-16 (13)

6

ZKP Asy Zakopane

16

25

31-33 (-2)

7

Spływ Sromowce Wyżne

16

20

40-40 (0)

8

Łęgi Nowa Biała

15

19

31-36 (-5)

9

Spisz Krempachy

16

17

40-42 (-2)

10

Sokolica Krościenko

15

14

27-45 (-18)

11

Hetman Leśnica/Groń - wycofany z ligi

22

7

20-79 (-59)

12

Murań Jurgów

15

3

10-46 (-36)

KLASA C
KS Husarz Łapsze Wyżne – Gorce Rdzawka 1:1 (1:0)
Lepietnica II Klikuszowa – Bór Dębno 2:6 (0:4)
Krokus Pyzówka – Grom Morawczyna 1:2 (1:0)
Szarotka Chochołów – Zawrat II Bukowina Tatrzańska 2:0 (0:0)

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Bór Dębno

13

35

56-12 (44)

2

Grom Morawczyna

14

26

41-34 (7)

3

Gorce Rdzawka

12

24

40-18 (22)

4

Watra II Białka Tatrzańska

12

24

34-22 (12)

5

Szarotka Chochołów

13

22

34-31 (3)

6

Błyskawica Kacwin

13

21

34-28 (6)

7

Lepietnica II Klikuszowa/Obidowa

14

19

36-49 (-13)

8

KS Husarz Łapsze Wyżne

14

13

23-32 (-9)

9

Krokus Pyzówka

14

11

24-42 (-18)

10

Gronik Gronków

13

8

21-44 (-23)

11

Zawrat II Bukowina Tatrzańska

12

5

22-51 (-29)

12

Trzy Korony Sromowce Niżne - wycofane z ligi

0

0

0-0 (0)

 

kk/ zdjęcia: szczepan24 (Skałka - Dunajec), Fr. Pacyga (Spisz - Spływ)

 

Komentarze





Tabela - Klasa B - Gr. 2

Lp Drużyna Mecze Punkty
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 22.09
    17:00
    Wiatr Ludźmierz - Turbacz Mszana Dolna V Liga
    22.09
zobacz więcej
reklama