01.06.2017 | Czytano: 691

Oskar Pieprzak coraz bliżej Mistrzostwa Polski

Z minimalną przewagą Oskar Pieprzak i jego team partner Piotr Kurek wygrali II rundę Przeprawowych Mistrzostw Polski na quadach, która została rozegrana w ostatni weekend pod Jelenią Górą.

 Na górskim poligonie o powierzchni ponad 300 hektarów siedemdziesiąt quadów walczyło o zwycięstwo. Teren bardzo wymagający, techniczny i budzący grozę - dookoła wielkie skały i góry.

Rajd na bardzo wysokiem poziomie, o czym świadczą wyniki, gdzie każdy z etapów wygrywała inna ekipa. Jeden z quadowców Marcin Szynkiewicz w trakcie prologu musiał usuwać usterkę i stracił decydujące o zwycięstwie punkty.

- Rajd był bardzo trudny, konkurencja cisnęła bardzo mocno, tym większa satysfakcja z wygranej – mówi Oskar Pieprzak, zwycięzca obu tegorocznych edycji Mistrzostw Polski. - Po tym co koledzy pokazali i w Jeleniej Górze i na pierwszej rundzie w Bieszczadach wiem, że ostatnie starcie w Golubiu-Dobrzyniu to będzie ostra walka od samego początku, do końca i nikt nikomu nie odpuści. W Jeleniej Górze wygrałem tylko etap nocny, na prologu i w dzień konkurenci byli ode mnie lepsi, więc przygotowania przed październikowym finałem bedą bardzo solidne.


Fot. Jan Pieprzak, mat. prasowy zawodnika

Reklama

Komentarze

reklama