20.04.2017 | Czytano: 833

Oskar Pieprzak powalczy o Mistrzostwo Polski ATV

Mistrz Polski z 2015 roku, nowotarżanin Oskar Pieprzak wraca do rywalizacji z najlepszymi riderami w Polsce.

Po roku przerwy poświęconym na intensywne treningi i szkolenia dla innych miłośników quadów, wystartuje w dniach 21-23 kwietnia w I Rundzie Przeprawowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec w Stężnicy (Bieszczady). Jego rajdowym partnerem będzie sprawdzony w ubiegłych latach Piotr Kurek.

  - Potrzebowaliśmy czasu dla naszych rodzin. Tak ja, jak i mój partner Piotr Kurek, który oczekiwał na narodziny syna w połowie sezonu 2016 – tłumaczy roczną przerwę Oskar Pieprzak. Zawodnik nie osiadł na laurach po zwycięstwie dwa lata temu, nadal trenował sam i z adeptami założonej przez niego ATV Akademii. - Quad nie stał w garażu, cały czas był uruchamiany i wystawiany na przygodę. Było dużo treningów i bardzo dużo kilometrów – przekonuje.

Oskar trenował nocą i w dzień, ponieważ teren widziany z perspektywy kierującego quadem o każdej porze inaczej wygląda. Również ostatnie, śnieżne dni poświęcił przygotowaniu się do nietypowych warunków czekających na uczestników Mistrzostw w Stężnicy. - Kocham jazdę na quadach, daje mi ona dużo frajdy, więc póki mam siłę, odwagę i frajdę, chcę zbierać kolejne doświadczenia, pokonywać kolejne wyzwania i rywalizować z najlepszymi w tym kraju, bo tylko wtedy jest progres - mówi Mistrz Polski w rajdach przeprawowych na quadach z sezonu 2015.

 

Powodzenia!

Komentarze

reklama