26.02.2016 | Czytano: 813

Międzynarodowy Turniej Siatkówki Szkół Zawodowych(+zdjęcia)

25 lutego 2016r w Cichym na hali sportowej gimnazjum odbył się Drugi Międzynarodowy Turniej Siatkówki Szkół Zawodowych pod patronatem honorowym Prezesa Euroregionu Tatry.

Organizatorem imprezy była Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ w Czarnym Dunajcu. W zawodach wzięło udział pięć drużyn: Zasadnicza szkoła zawodowa ZDZ w Czarnym Dunajcu, Zasadnicza Szkoła Wielozawodowa w Jabłonce, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nowym Targu, Stredna Odborna Skola Stavebna Liptovsky Mikulas oraz Gimnazjum w Cichym.

Drużyny rozegrały mecze systemem każdy z każdym. Zwycięzcą rywalizacji z kompletem zwycięstw została drużyna z Nowego Targu, drugie miejsce zajęła drużyna z Jabłonki . Trzecie miejsce na podium wywalczyła drużyna gospodarzy ZDZ Czarny Dunajec. Na miejscu czwartym uplasowała się drużyna z Liptowskiego Mikulasza a miejsce piąte zajęła drużyna z Cichego.

Zawody przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Podczas ceremonii zakończenia zostały wręczone puchary oraz medale ufundowane przez Prezesa Euroregionu Tatry Pana Antoniego Karlaka.

Organizatorzy chcieliby złożyć podziękowania dla firm, które ufundowały pamiątkowe koszulki dla uczestników, firmie STANDEX z Jabłonki, Pizzerii Dragon z Czarnego Dunajca, Firmie Elektrycznej Jana Masteli z Zubrzycy Górnej, Firmie FORZA SPORT oraz ATTIQ z Rokicin Podhalańskich. Ponadto organizatorzy dziękują Firmie FoodCare oraz SUPERMARKET RAJSKI za przekazanie napojów izotonicznych dla uczestników turnieju.

Tekst i zdjęcia Zasadnicza Szkoła Zawodowa ZDZ w Krakowie

Komentarzereklama