Sporty szkolne

ZS Jabłonka w wojewódzkim finale (+zdjęcia)

13.02.2020

W Myślenicach szkolna drużyną ZS Jabłonka składająca się większości z zawodniczek klubu TSR Orawa okazała się najlepsza w półfinale wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt.

Trzecia odsłona Pucharu Zakopanego - tam razem na Kasprowym Wierchu (+zdjęcia)

11.02.2020

Zawody w slalomie gigancie rozstawionym na Kasprowym Wierchu w ramach 7. edycji Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim, po raz trzeci w tym roku dały narciarzom-amatorom okazję do sprawdzenia swoich sił i umiejętności w tej wymagającej dyscyplinie sportowej. Jednocześnie na stoku pojawiły się dzieci rywalizujące w ramach XLIII Ligii Szkolnej.

Trzy medale UKS Gimpel (+zdjęcia)

27.01.2020

W hali sportowej w Brzeszczach, spotkali się uczestnicy Mistrzostw Województwa juniorów i juniorów młodszych w lekkoatletyce.

XIII Mały Bieg Podhalański im. Jana Pawła II (+zdjęcia)

09.01.2020

Na malowniczych trasach narciarskich „Śladami Olimpijczyków” w Obidowej odbył się XIII Mały Bieg Podhalański im. Jana Pawła II.

Sportowcy LO z Goszczyńskiego najlepsi w województwie (+zdjęcia)

11.11.2019

Zespół Szkół, Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach był gospodarzem podsumowania małopolskiego systemu współzawodnictwa dzieci i młodzieży za rok szkolny 2018/19.

Anna Klimowska i Łukasz Domalik mistrzami (+zdjęcia)

28.10.2019

Małopolską Licealiadę juniorów młodszych w lekkoatletyce przeprowadzono w Tarnowie.

Sukcesy Ludźmierza

27.10.2019

W Szkole Podstawowej w Ludźmierzu zostały rozegrane Gminne Igrzyska Dzieci (klasy VI i młodsi) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII – VIII) w unihokeju.

Piąty raz z rzędu

24.10.2019

W Arenie Nowy Trag odbyły się zawody o mistrzostwo powiatu nowotarskiego w unihokeju chłopców.

Goszczyński w czołówce wojewódzkiej (+zdjęcia)

14.10.2019

Na nowotarskim lotnisku spotkały się 52 drużyny, mistrzów i wicemistrzów powiatów w sztafetowych biegach przełajowych, po 26 dziewcząt i chłopców.

Zespół Szkół Ekonomicznych najlepszy w kraju

16.06.2019

W Elblągu odbywał się XXVI Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku” pod patronatem Prezydenta miasta Elbląga.

Strona z 104
1 2 3 4 5 ... | następna | ostatnia


Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wiatr Ludźmierz 14 39
2. Orkan Raba Wyżna 13 32
3. Orawa Jabłonka 13 27
4. Zapora Kluszkowce 14 23
5. KS Zakopane 12 23
6. Lubań Tylmanowa 14 21
7. Zawrat Bukowina Tatrzańska 14 21
8. Dunajec Ostrowsko 13 20
9. Skalni Zaskale 13 19
10. Biali Biały Dunajec 13 12
11. Asy Zakopane 11 11
12. GKS Łapsze Niżne 14 9
13. Gorce Rdzawka 13 8
14. Podgórki Krauszów 13 3
zobacz wszystkie tabele