28.06.2009 | Czytano: 1667

„Technicy” górą!

Mistrzem powiatu nowotarskiego w piłkarskiej Licealiadzie został Zespół Szkół Technicznych z Nowego Targu. „Technicy w pokonanym polu pozostawili pięć ekip, wygrywając decydujący bój w „ekonomistami” 3:1.

Sześć startujących zespołów podzielono na dwie grupy. W pierwszej zwyciężył Zespól Szkół Ekonomicznych z Nowego Targu, który pokonał Zespól Szkół z Jabłonki 1:0 i Zespół Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka 2:0. W drugiej grupie triumfowali „technicy”, po wygranych nad Zespołem Szkół nr 3 Nowy Targ i Zespołem Szkół z Lipnicy Wielkiej po 3:0.

Miano najlepszej drużyny wywalczyli: Marek Budz, Marcin Król, Sylwester Maciaś, Marcin Sikora, Nikodem Gacek, Grzegorz Czubiak, Dariusz Hołyst, Arkadiusz Plewa, Mariusz Maciaś, Dariusz Żółtek, Maciej Targosz, Maciej Błachut, Grzegorz Błachut, Adam Jankowski. Trenerem był Bogusław Kalata.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny z Lipnicy Wielkiej i Jabłonki. Góra byli lipniczanie (1:0), którzy w grupie zajęli drugie miejsce lepszym bilansem bramek, bowiem z Zespołem Szkół nr 3 zremisowali 1:1. Ich rywal w grupie pokonał Krościenko 2:1.

Stefan Leśniowski

Komentarzereklama