16.04.2013 | Czytano: 1104

Szaflary ograły Tuberozę

W XII kolejce ZALPS doszło do dwu sporego kalibru niespodzianek. Pierwsza to wygrana jednego z prekursorów ligi siatkarskiej drużyny z Szaflar z ubiegłorocznym wicemistrzem drużyną Restauracja Tuberoza.

Wygrana wobec spodziewanej porażki Spiszu Krempachy z COS-em pozwoliła szaflarzanom powrócić na medalowe miejsce w tabeli. Druga niespodzianka i to największego kalibru to zwycięstwo Tatra Sport nad Kościeliskiem i to zwycięstwo bezdyskusyjne w stosunku 2:0 w setach do 20 i 19. Jest to bodaj pierwsza wygrana Tarty Sport w całym dotychczasowym starcie tej drużyny w rozgrywkach ZALPS. Kolejną wygraną bez starty seta zaliczył jak już wspomnieliśmy COS. Siatkarze tej drużyny mistrzostwo ligi mają raczej już pewne teraz mogą skupić się na ustanowieniu rekordu wygrania wszystkich meczy bez straty seta.